```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 10 неща, които искаш да постигнеш в живота

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

10 неща, които искаш да постигнеш в живота Empty
ПисанеЗаглавие: 10 неща, които искаш да постигнеш в живота   10 неща, които искаш да постигнеш в живота Icon_minitimeПет Дек 08, 2006 5:48 pm

Кои са 10-те най-важни за теб неща, които искаш да постигнеш в живота?
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

10 неща, които искаш да постигнеш в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които искаш да постигнеш в живота   10 неща, които искаш да постигнеш в живота Icon_minitimeПет Дек 08, 2006 5:55 pm

10 неща, които искам да постигна в живота:

1. Искам да съм щастлива.
2. Искам да имам готин мъж.
3. Искам като стана на 30 да кажа: "Аз бях едно време най-лудата тийнейджърка!"
4. Искам да имам добра професия, с която мога да се похваля.
5. Искам да съм известна king
6. Искам да ме запомнят като момичето, което постоянно се усмихва, дори когато сърцето и плаче Rolling Eyes
7. Искам да отгледам добри деца, които да станат отгорворни и да ги науча на всичко онова, което умея най-добре!
8. Искам да се сбъднат всичките ми мечти, с изключение на една-едничка, за да има към какво да се стремя Wink
9. Искам светът да стане едно по-добро място за живеене.
10. Искам да живея така, че когато умра дори и враговете ми да плачат!


Е... сега сте вие! Wink
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

10 неща, които искаш да постигнеш в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които искаш да постигнеш в живота   10 неща, които искаш да постигнеш в живота Icon_minitimeПет Дек 08, 2006 6:58 pm

За мъж не са тревожи ... Аз и Маринския ше са погрижим ... най-вече аз bounce lol!
Аз пък не съм се замислял какво искам от живота ... просто ми се живее искам да съм си здрав щастлив с много приятели ... останалото само ще дойде cheers
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

10 неща, които искаш да постигнеш в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които искаш да постигнеш в живота   10 неща, които искаш да постигнеш в живота Icon_minitimeПет Дек 08, 2006 7:26 pm

Ми за мен винаги е било така и особено го разбрах в последно време ........ и то е ,че най-важното е човек да е жив и здрав !!! Да ценм живота и да се гордеем ,че го живеем!!!

Сори Миме ама чак 10 неща ... scratch scratch scratch

- искам и се надявам положението в страната ни да се промени...искам да видя България горно изправена и заяваваща на целия свят,че тук е най-прекрасно устроеното място на Света ... Smile

-както всеки човек надявам се да се реализирам в живота и да постигна целите си и

-с риск да се повторя : искам света за в бъдеще да е по-добър от сегашния ...

-не мога да кажа,че искам да съм известен...стига ми да имам любовта ,уважението и доверието на моите близки и приятели

Поне за мен това е най-важното!!!
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

10 неща, които искаш да постигнеш в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които искаш да постигнеш в живота   10 неща, които искаш да постигнеш в живота Icon_minitimeПет Дек 08, 2006 7:43 pm

И аз искам да съм известен ... ама на тоя етап ми се струва непостижимо.. Ама споко някой ден ша станем футболни звезди Марине ... и ще махаме на камерите и драгите ни съграждани ще ни се кефят cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10 неща, които искаш да постигнеш в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10 неща, които искаш да постигнеш в живота   10 неща, които искаш да постигнеш в живота Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
10 неща, които искаш да постигнеш в живота
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: