```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Даскало

Go down 
+6
bat_boro
Bacardi
sNej
el4eto
```DeSiTo```
RaInY_sOuL
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 9:39 pm

Тая сутрин по Физическо направо замръзнах! Мене пръстите ми бяха станали на кокали (от студ), а пък тоя иска от мен да играя баскетбол! Накрая не издържах и седнах на пейката, а тоя като му казах, че ми е студено, вика: "Ето ги стълбичките, почвай да скачаш!" :noway: Ама и тоя по Физическо е един... за първа година преподава в ПМГ, ама я по-добре да се връща в Езиковата! :soangry:
Като влязох в даскало веднага се лепнах за парното!
И как е възможно в училище да има парно, а в спортната зала да няма! Миналата зима залата беше по-топла от даскалото.
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 06, 2006 9:23 pm

В четвъртък тоя по физическо ме исгони от час и ме остай на най-големия дъжд навън.Ще му е** майката.Защото имах 7 часа пък физическо 6ъи час имам и исках поне да вляза в даскало на топло и там не пусна бодигарда. Бaх мааму.и СИ ЗАМИНАХ. НЕ карах 7ми час-физика.
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 06, 2006 9:51 pm

Тая по Английски е отвратително ужасна! :burning:
Днес имахме първия час при нея и едно момче дойде 10 минути преди края на часа. А тая не само че му писа отсъствие, но и му написа забележка че е дошъл 10 минути преди края на часа! :whereami:
Та той е от Мездра, бе! Сигурно си е изпуснал автобуса! Изобщо не беше виновен! :nonono:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 07, 2006 2:45 pm

bat_boro написа:
... изчакваш да минат 15 минути от началото на часа, след което отваряш вратата с ритник, поглеждаш я злобно и изсъскваш едно "do you speaking English, ай?" и я матираш с пешка ... след което си сядаш на мястото и я гледаш с влажен поглед.


Ти ферно ли си го прайл тва бре? Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 10, 2006 7:37 am

леле мале сега имам да уча по история и урока ми е 2 листа някъде. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 10, 2006 9:39 am

Bacardi написа:
леле мале сега имам да уча по история и урока ми е 2 листа някъде. Evil or Very Mad

Laughing Laughing Laughing да ти имам проблемите аз.... моите уроци по история са по 5 листа ... по география по 3 , а по литература пишем всеки час по 4-5 листа (на госпожата глупостите) ... тези ,които учат в МГ биха ме разбрали
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 10, 2006 5:38 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Bacardi написа:
леле мале сега имам да уча по история и урока ми е 2 листа някъде. Evil or Very Mad

Laughing Laughing Laughing да ти имам проблемите аз.... моите уроци по история са по 5 листа ... по география по 3 , а по литература пишем всеки час по 4-5 листа (на госпожата глупостите) ... тези ,които учат в МГ биха ме разбрали

Даммм... аз уча в ПМГ. Ама ти в кой клас си, че нещо почна да ме плашиш с тия листа? Shocked Какво ли ми предстои в 10-ти, 11-ти и 12-ти клас! Rolling Eyes
А аз от своя страна да се оплача - в Понеделник и Четвъртък имам по 9 часа! :noway: Какво да се прави - СИП-ове (ученолюбиво дете съм Laughing ).
Айде, тоя СИП по Биология в Понеделник няма как да го избегна - в Биологична паралелка съм, ама така ме е яд че си навлякох тия пусти Информационни технологии на главата. Трябваше да се запиша на Лека Атлетика, ама хубавото е че никой не ме спира да ходя на Леката атлетика за удоволствие! Very Happy
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 07, 2006 7:51 pm

мани неска си мислех че няма са прайм класна по литература щото кица била болна. И аз най-спокойно си закъснях за час( 5-10 мин.) .. та влизам аз и гледам ей такаShocked -тя вътре..... и ми вика-кво ме гледаш? пправим класна:judge: :judge: :judge: , сядай и почвай да пишеш!!!!!!!!!все пак успях да препиша цяла страницаBravo ....Умна съм бре
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 12:55 pm

Леле майко, какво стана днес по Английски!!! Laughing Laughing Laughing
Значи днеска една съученичка има рожден ден и беше донесла балони (доста на брой) и едни шарени хартиени шапчици за всеки от нашия клас! И така... тая по Английски влиза в класната стая, а едно момче започна да пука някои от балоните и тая като се развика... абе, представете си следната ситуация - даскалицата вика... БУМ (гърми балон)... даскалицата вика... БУУУМ... и накрая оная каза "Само още един балон да гръмне, и сами ще си превеждате новия текст!" И тогава се чу още едно БУУУМ и оная цял час не каза нищо, даде ни огромно домашно и утре ще изпитва!
А между другото довечера имаме родителска среща! Laughing
Яко сме загазили, нали! :muahaha:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 1:38 pm

Ем проблема си е у вас.... Учителката изобщо не е виновна :dots:
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 16, 2007 7:36 pm

лапешки истории... bounce
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Даскало - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даскало   Даскало - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Даскало
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Училище-
Идете на: