```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЧаТ

Go down 
+4
Mista_D
RaInY_sOuL
el4eto
```DeSiTo```
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 11:00 am

Еми чат...

Пишем си тука всички - ко прайм, как сме, бля-бля-бля! Тъй де... да питам аз - Как сте, учите ли се?
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 11:55 am

ами аз уча се ама що само си губя времето
а вие как сте
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 1:48 pm

Аз съм си влюбенкуу... :wooow: Ся след малку тряя да почвам да уча по история, :soangry: щот утре гадната бабичка ни дава писмено изпитване!!! :readthe rulls: Кой знае кфо ще направя... ма на кой му пука!!! Razz

П.П. Нали тук мога да си пиша както си искам Rolling Eyes ...има впредвид да си пиша със съкращения като.. "що" или "кфо" ??
:angel4e:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 2:00 pm

RaInY_sOuL написа:
Аз съм си влюбенкуу... :wooow: Ся след малку тряя да почвам да уча по история, :soangry: щот утре гадната бабичка ни дава писмено изпитване!!! :readthe rulls: Кой знае кфо ще направя... ма на кой му пука!!! Razz

П.П. Нали тук мога да си пиша както си искам Rolling Eyes ...има впредвид да си пиша със съкращения като.. "що" или "кфо" ??
:angel4e:


Може , може!

Инак - и аз трябва да уча по биология. Мразя биоооооо! :pfff: :pfff: :pfff:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 2:50 pm

знаем, знаем
аз пък трябва по математика, щот таз дъртата утре ще ме изпитва. повечето знаят що я мразя, аме за тез, коит не знаят казвам-тази от 150 човека випуск е оставила 120 на поправителен. и това го прави всяка година. не искам са съм от тях
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 3:28 pm

Ужас, миличка не ти завиждам... No Много се дразня от някакви такива тъпи и смотани учители.. Evil or Very Mad всичко прецакват! :dots:
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:22 pm

```DeSiTo``` написа:
RaInY_sOuL написа:
Аз съм си влюбенкуу... :wooow: Ся след малку тряя да почвам да уча по история, :soangry: щот утре гадната бабичка ни дава писмено изпитване!!! :readthe rulls: Кой знае кфо ще направя... ма на кой му пука!!! Razz

П.П. Нали тук мога да си пиша както си искам Rolling Eyes ...има впредвид да си пиша със съкращения като.. "що" или "кфо" ??
:angel4e:


Може , може!

Инак - и аз трябва да уча по биология. Мразя биоооооо! :pfff: :pfff: :pfff:

```DeSiTo``` При кого сте по биология? Питам щото сме от едно и също даскало.
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:25 pm

Mista_D написа:

```DeSiTo``` При кого сте по биология? Питам щото сме от едно и също даскало.

Разбрах аз, туй мойту брат...

Инак: при Маркова съм - това е повода да я мразя биологията... :pfff:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:19 pm

```DeSiTo``` написа:

Инак: при Маркова съм - това е повода да я мразя биологията... :pfff:
Я да видиш сега хубаво ли е... Маркова две години я търпях. Казах си - стига! Razz
И се набутах в МГ-то във Варна, да намразя математиката... И музиката. Като предмет, де. Учителката ни е чалгарка, в час учим песни на Слави Трифонов... което е побъркващо.

Едит (... че не ми се пуска ново мнение...) Математиката съкс.
Трябваше да си излея някъде яда, щото от два часа решавам шибани задачи, а ми остават още... 20.
Някой да ме застреля с нож, за да не направя групово самоубийство със седем куршума в гърба.


Последната промяна е направена от на Пон Окт 23, 2006 9:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 9:09 pm

За Музика (като учебен предмет): И аз я мразя, ама даскалката ни е най-голямата анти-чалгарка на света! :muahaha:
За Биологията: Аз съм в биологична паралелка и госпожата по биология ни е класна и е много добра, прекрасна даскалица! Bravo
А тази по Математика е страшна мацка и голяма сладурана! flower Това не значи, че е толкова добра, че да й се качим на главата! И тя ни прави забележки като се разбеснеем, ама много й се кефя на начина, по който ни заплашва, че ще ни изпита, ако вдигаме шум; тя едва ли не го обръща на майтап! Обожавам я! :lolove:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 9:49 pm

Афеееее.... за ко тука никой не споменава най-якия предмет у даскалото : демек Физическа култура ,възпитание и спорт по известен като физкултура (ама че обяснение... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )
Тоя час го чакам секи път с огромно нетърпение ! Не ми е пукало досега кой ми е преподавал ,кой ми преподава сега или кой ще ми преподава за в бъдеще ! В тоя час е истинското ми аз и никой даскал не може да ми отнеме тия 40 мин !!!
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 10:22 am

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Афеееее.... за ко тука никой не споменава най-якия предмет у даскалото : демек Физическа култура ,възпитание и спорт по известен като физкултура (ама че обяснение... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )
Аз лично му викам ФКС...

Из Ескарина'с ориджинъл тълковен речник:

ФКС [фъкъ'съ] - думата произлиза от побългареното английско понятие "Fuck", чиито корени пък можем да търсим дълбоко в народния фолклор.
Любителите на логиката твърдят, че наименованието Фъкъ'съ всъщност идва от "I don't give a fuck", на чист български - "мъ хич ни ми пукъ за шибания предмет". Аз отричам тази тема с аргумента, че тогава "фъкъ'съ" щеше да е математиката...
Официалното оправдание на министъра на образованието е, че ФКС е съкращение от "Физическа Култура и Спорт". На мен лично такива не ми минават...
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 2:22 pm

да живее физкултурата откак съм в нова даскало туй ми е любимият предметBasketball
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 3:11 pm

Аааа аз пък от както се преместих в София...физиката я намразих посмъртно!!! silent А преди ми беше любим предмет... еми сегашната дъртачка е с извинение басии к**в**а!!! Evil or Very Mad Тя е назубрила и тя урока и иска да го разберем..то не, че във физиката има кфо да се разбира ама... Neutral Бай бай, пенсионерче!!! То вече костите й щракат тя е тръгнала да преподава уроци, които дори не помни, ми си чете от учебника... сори майкъл, ама не стаа... :judge: аз съм си казала: Донт гив а фък!!! Както и да е... :whereami: Иначе с моите френдки сме решили да я накараме доброволно да стане законен пенсионер... :thumbsup:
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 6:46 pm

За Физическото: При нас не е ФКС, а ФВС (Физическо възпитание и спорт). Ми на мен миналата година ми беше любим предмет заради даскала, ама тая година сме с друг даскал (един кривозъбест) и заради него физическото вече не ми е любимо, а просто ми е безразлично! :dots:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeЧет Окт 26, 2006 8:52 pm

Моя милост утре не е на даскалоооо! Напрао се кефя... :Yeeee: :Yeeee: :Yeeee: :Yeeee:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПет Окт 27, 2006 12:11 pm

А моя милост днес губи първите три часа! Значи днес съм на даскало от 16:00 до 19:00! Е, тва не ми се беше случвало - наще се прибират, а аз тепърва отивам! Тц Тц Тц... :pfff: :nycki:
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПет Окт 27, 2006 12:28 pm

Хайче, френдс!!! cheers Как сте?? Аз съм долу горе... утре съм на урок и направо ми се гади... No Иначе съм на даскало чак в четвъртък! Хахаха... Оооо Йееее... :Yeeee:
Ще ходя при истинските си приятели!!! Къф купон ще стаа... Drunk
Ляляляля..много се кефя!!! Ама после пак на тъпото даскало... :thumbsdown: Ама карай....няма как :dots:
Обаче при баба нямам комп тъй, че... :sosad:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 9:32 pm

Честит ви Хелоуин на заинтересованите (на Ескарина и RaInY_sOuL - за други не знам да се вълнуват). Та "Сладко или номер"?
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 9:37 pm

```DeSiTo``` написа:
Честит ви Хелоуин на заинтересованите (на Ескарина и RaInY_sOuL - за други не знам да се вълнуват). Та "Сладко или номер"?

Аз също се вълнувам! Но по много странна причина - защото съм фенка на Хари Потър, а в Хогуортс се празнува Хелоуин (Вси Светии)! Laughing :muahaha:
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 9:46 pm

Номерца... pirat Обаче не го презнуваме, няма парти...нищо...на всичкото отгоре и пътувах и всичко се прецака... :dots: Поне правя номерца на мама... :crazee:
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 9:59 am

бахти хелуина е празник на американците/вси светии/ пък и в българия се празнува.Е имаше ли тиква-фенер у вас,Хахахаха.Аз помня една година правихме фенер обаче не от тиква ми от диня :muahaha: :huhu: :hahaha: :hohoho:
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 11:28 am

```DeSiTo``` написа:
Честит ви Хелоуин на заинтересованите (на Ескарина и RaInY_sOuL - за други не знам да се вълнуват). Та "Сладко или номер"?
А, аз сега виждам, че си ми честитила празника...
А иначе аз страшен Хелоуин (Самхейн) си изкарах, събрахме се огромна тълпа маскирани откачалки (към 80 човека бяхме по едно време) и стресирахме цяла Варна... Голям кеф.
Сега чакам Коледа. *подскача*
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeПон Ное 20, 2006 2:25 pm

Аз вече усещам някакво Коледно настроение! Very Happy
Миналата седмица понеже времето беше слънчево, затова украсата на Билла ми се стори смешна! Викам си: "Много рано са украсили!"
А днес като гледам какво е студено и ми се струва, че Коледа е мнооого близо! И отново не съм доволна от украсата на Билла - сега пък ми се струва, че е много малка - само някакви гирлянди са сложили и са изрисували вратите със спрей. :judge: Брех, тая Билла все не може да ми угоди да акъла! Laughing
Обаче търговския център Суми успя да ме задоволи! Там не са си пестили украсата! Bravo Има Коледна елха украсена с гирлянди, топки и светещи лампички; има един огромен надуваем Дядо Коледа; от тавана висят камбанки; навсякъде около ескалаторите са усукали гирлянди! Браво на тях! santa rendeer
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 2:49 pm

Ами...при нас не много..няма сняг, слънце, макар и да е студенко, пак си е слънце, а украси! Е не стаа, брато... :nonono: Още не му е времето..то окогато падна снежец нямаше и баш кат се разтопи и украсиха сички магазини...Иначе ми се иска вече да започне да се усеща, а не се кат гола вода... :dots:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧаТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧаТ   ЧаТ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ЧаТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: