```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 какво правите когато имате време

Go down 
+3
```DeSiTo```
RaInY_sOuL
el4eto
7 posters
АвторСъобщение
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 12:15 pm

аз обикновено спя или слушам музика
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 1:14 pm

Хахаха... Laughing аз пък много обичам да спя Sleep или да се къпя Laughing А в най-добрия случай да спя, докато се къпя... :crazee: като няма впредвид да си правя ванна, защото ще взема да потъна! Също да слушам музика и да пея :singing: ...А пък, ако си пея под душа :singing: ...и после заспя Sleep това вече ще е най-върховната почивка!! :allright: Какво по-хубаво от това да заспиш чист и да продължаваш да се изчистваш... bounce :muahaha:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:01 pm

Най-вече се шматкам... чудя се какво да правя и решението често е компютъра - чаткам си с френдчета, дърадънкам из нета. Слушам музика.
Всъщност не мога без музика... постоянно звучи някоя песен около мен - ако няма ТВ или Уинамп - то тогава тананикам. Ако имате късмет само тананикам, защото като се разпея всичко живо се покрива... да не ви е работа да ме слушате как пея...
Инак и на ТВ-то засядам често - гледам най-различни глупости.
The Best обаче си остава кафенцето с приятелки!!!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:22 pm

Зависи с колко точно свободно време разполагам Wink В повечето случаи излизам с приятели или се залепям за компютъра. Когато ми е кофти надувам музиката и подлудявам съседите (така де, няма само на мен да ми е гадно, я) Smile
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:42 pm

В свободното си време не се отделям от компа! Чатя, пиша във форума на Блясък, слушам музика...
Ако пък е хубаво времето, грабвам колелото и с часове обикалям из целия град. А през лятото даже си направих експеримент - с колелото сам-самичка обиколих язовира. (Леле, къв зор видях докато стигна до Химко!) А после като кажа на някоя френдка и тя ме гледа така affraid
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 3:03 pm

е и какво като си обиколила язовира илианче, разбира се ако не е огромен. аз съм правила доста по-луди неща-ходила съм до съдиево с колело, а то е на 7 километра от айтос
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 7:13 pm

el4eto написа:
е и какво като си обиколила язовира илианче, разбира се ако не е огромен.

О, тва е само началото! Язовира иначе не е голям.
Аз да знаеш кви планове имам за другото лято - мен ме мързи да въртя педалите, а пък съм решила да хващам Балкана Laughing Имам сериозни намерения да изкача връх Околчица или пък да ида до Леденика! sunny
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:15 pm

с колело? тва е лудост!!!!!:thumbsup: :Yeeee:
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:59 pm

Хахаха..двете ме цепите с тези вашите обикаляния.. :thumbsup: аз ви предлагам да обиколите цяла България..поне ще ви запишат в книгата за рекордите на Гинес... :muahaha:

:peaceee:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 10:43 pm

сводно време Arrow за мен Arrow онзачава Arrow афе футбол и компютър


.................................. тва е .................................

lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 5:16 pm

може
айде Или тръгваме от софия
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 6:59 pm

el4eto написа:
може
айде Или тръгваме от софия

Айде, аз вече измислих маршрут:
София Arrow Благоевград Arrow връх Мусала Arrow Пловдив Arrow Пампорово Arrow Хасково Arrow Стара Загора Arrow Ямбол Arrow Бургас Arrow Варна Arrow Добрич Arrow Шумен Arrow Русе Arrow Велико Търново Arrow Плевен Arrow Видин Arrow Враца (сори, ама аз съм дотука, а ти продължаваш до Айтос Laughing )
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 7:11 pm

Ily написа:
el4eto написа:
може
айде Или тръгваме от софия

Айде, аз вече измислих маршрут:
София Arrow Благоевград Arrow връх Мусала Arrow Пловдив Arrow Пампорово Arrow Хасково Arrow Стара Загора Arrow Ямбол Arrow Бургас Arrow Варна Arrow Добрич Arrow Шумен Arrow Русе Arrow Велико Търново Arrow Плевен Arrow Видин Arrow Враца (сори, ама аз съм дотука, а ти продължаваш до Айтос Laughing )


Шумен! И ако не се отбиете до ваща Корумпирана Админка няма да го ви простя!!!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 7:13 pm

аз съм до шумен и после обратно:Yeeee: :Yeeee:
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 7:13 pm

```DeSiTo``` написа:
Ily написа:
el4eto написа:
може
айде Или тръгваме от софия

Айде, аз вече измислих маршрут:
София Arrow Благоевград Arrow връх Мусала Arrow Пловдив Arrow Пампорово Arrow Хасково Arrow Стара Загора Arrow Ямбол Arrow Бургас Arrow Варна Arrow Добрич Arrow Шумен Arrow Русе Arrow Велико Търново Arrow Плевен Arrow Видин Arrow Враца (сори, ама аз съм дотука, а ти продължаваш до Айтос Laughing )


Шумен! И ако не се отбиете до ваща Корумпирана Админка няма да го ви простя!!!

Споко, щом съм писала Шумен в списъка, значи и до теб ще се отбием! king
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 5:05 pm

През свободното си време се шматкам по центъра или пък се залепям като гербова марка за PC-то :hahaha:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





какво правите когато имате време Empty
ПисанеЗаглавие: Re: какво правите когато имате време   какво правите когато имате време Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
какво правите когато имате време
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Свободно време и хобита!-
Идете на: