```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 One Tree Hill

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:17 pm

Ако сте фенове или изобщо сте чували за сериала "One Tree Hill", пишете тука. Е, Адам Броуди не участва в него, но там също има готини сладури :happyheart:
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:12 pm

Ок де... явно си нямате представа за какво става дума Very Happy ето вижте българския фен сайт на сериала http://www.oth.ggbit.info/
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:15 pm

Такам.. да кажем, че съм чувала за сериалчето и знам, че много го харесваш! Щом го харесваш - значи е хубав. Знам също, че участва Чад Мъри... та дотук съм със знаенето. Ще посетим сайтчето иначе...
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
sNej
VIP потребител
VIP потребител
sNej


Брой мнения : 13
Registration date : 22.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 9:48 pm

Ей Гале ,Гале бях сигурна ще няма да издържиш на изкушението да не пуснеш тема за сериала
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 2:52 pm

Ами какво да се прави, Снеж. Просто ме познаваш добре Wink
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 6:01 pm

През септември излязоха новите епизоди на One Tree Hill (IV сезон). Малко по малко феновете ги качват в нет-а... Търсете ги в българсия фен сайт на сериала в деректория "Епизоди"... Ако не сте гледали "One Tree Hill" досега, време е да си изтеглите поне първите епизоди Wink
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 6:23 pm

Начи в сериалчето участва една много талантлива актриса и ПЕВИЦА - Bethany Joy Lenz! Ако можете да си намерите нейни песнички - браво на вас, щото мене ме мързи да търся link-ове, и без тва никой не чете тва дето го пиша Wink Ето още няколко готини песни от саудтрака, които можете да потърсите из нет-а:
Garvin DeGraw - I don't want to be
Katy Rose - Overdrive
Bethany Joy Lenz - Halo
Maroon 5 - Harder to breathe
Ben Jelen - Come on
Saliva - Rest in pieces
Club 8 - Love In December
Korn - Word up
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





One Tree Hill Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One Tree Hill   One Tree Hill Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
One Tree Hill
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Телевизия и кино-
Идете на: