```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 липсват някои работи

Go down 
+4
Ескарина
Mista_D
```DeSiTo```
faHTa
8 posters
АвторСъобщение
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:25 pm

Десчо, в категорията "музика" искам да има тема "PUNK". Ако трябва сама ще си пиша в нея, ама искам да има Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:26 pm

faHTa написа:
Десчо, в категорията "музика" искам да има тема "PUNK". Ако трябва сама ще си пиша в нея, ама искам да има Exclamation Exclamation Exclamation

Галито казва - значи ще има пънк!!!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 6:44 pm

```DeSiTo``` имам едно предложение ако ти хареса - добре, ако ли не - няма да е голяма загуба.
Та предложението: сложи един арт форум в раздела "всичко останало". Такъв форум само ще е в плюс според мен, но както си решиш.
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 7:20 pm

Mista_D написа:
```DeSiTo``` имам едно предложение ако ти хареса - добре, ако ли не - няма да е голяма загуба.
Та предложението: сложи един арт форум в раздела "всичко останало". Такъв форум само ще е в плюс според мен, но както си решиш.
Подкрепям с три ръце и пет крака!

Иначе - аз, такова, пак за розовото. Нъл знайш, че ми е болна тема? Тея буквички, ако могат да станат... не дотам розови, няма да е зле. И без това вече не вървят със фона и става една манджа с грозде. Нали ме знаеш, че съм естет? Razz

Ам... имам едно предложение... Така де, губи ми се смисъла на отделните раздели за всички типове музика. Първо, сто процента пропускаш някой стил (тук визирам рока, ама той може и при метъла да се добави... той метъла си е произлязъл от рока в крайна сметка) И второ, потребителите (засега) сме малко и сме фенове на различна музика - хич не ме кефи да си пишем по един-двама във всяка секция. Една обща секция "Музика" открива и възможности за спорове като "За и против чалгата" или "Пънк vs Метъл", например.
В крайна сметка това не е форум за музика... Но както си решиш, аз само предлагам.

Туй то.
Peace!

Едит: А, и форумче за книги искам! Може да не сме много животните книгомани, ама.. си искам пък. Молъм ти съ?
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 7:52 pm

мерси десчооооооооо :writin: :amor: :happyheart: :Yeeee:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:00 pm

Mista_D написа:
```DeSiTo``` имам едно предложение ако ти хареса - добре, ако ли не - няма да е голяма загуба.
Та предложението: сложи един арт форум в раздела "всичко останало". Такъв форум само ще е в плюс според мен, но както си решиш.


Така - готово е и мерси за идеята - ще е от полза!
Иначе и на Деси се обръщам - може тъй да ми викаш вместо ```DeSiTo```





Ескарина написа:
Иначе - аз, такова, пак за розовото. Нъл знайш, че ми е болна тема? Тея буквички, ако могат да станат... не дотам розови, няма да е зле. И без това вече не вървят със фона и става една манджа с грозде. Нали ме знаеш, че съм естет? Razz

Ам... имам едно предложение... Така де, губи ми се смисъла на отделните раздели за всички типове музика. Първо, сто процента пропускаш някой стил (тук визирам рока, ама той може и при метъла да се добави... той метъла си е произлязъл от рока в крайна сметка) И второ, потребителите (засега) сме малко и сме фенове на различна музика - хич не ме кефи да си пишем по един-двама във всяка секция. Една обща секция "Музика" открива и възможности за спорове като "За и против чалгата" или "Пънк vs Метъл", например.
В крайна сметка това не е форум за музика... Но както си решиш, аз само предлагам.

Туй то.
Peace!

Едит: А, и форумче за книги искам! Може да не сме много животните книгомани, ама.. си искам пък. Молъм ти съ?


Така... за розовото - ок, ще напрайм нещо по въппоса.
За раздела за музиката - тва го мътя от не знам колко време и се чудя дали да го направя. Щом ти казваш - ще направим!
Ся - за книгите - мисля, че новия Арт Форум ще е достатъчен - ако съм разбрала за кво стаа дума де!





faHTa написа:
мерси десчооооооооо :writin: :amor: :happyheart: :Yeeee:

За нищо Гале!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:08 pm

```DeSiTo``` написа:

Ся - за книгите - мисля, че новия Арт Форум ще е достатъчен - ако съм разбрала за кво стаа дума де!
Аз арт раздела го разбрах като раздел за... наш си арт, но може и да бъркам.
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 8:09 pm

Цитат :
Така - готово е и мерси за идеята - ще е от полза!
Иначе и на Деси се обръщам - може тъй да ми викаш вместо ```DeSiTo```

Embarassed Ами извинявай, ако не ти е било неприятно, просто това ми е навик от един друг форум. Щом си казала вече ще се обръщам към теб с Деси. Ако решиш нещо друго прати едно лично и ще си взема бележка Smile

За форума за книгите и Арт-форума.. Ами идеята ми за не включваше книги, но пък като се замисля книгите също са Арт. Така че защо не?
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПон Ное 06, 2006 10:56 pm

Също така ти се моля да направиш един форум тъпотии и глупости.Инфото ако искаш да е Място за нецензурирани,приципно несъгласни с другите форуми потребители.Пишете за каквото си искате.За да има едно място където да пишем за каквото си искаме
ПЛС деси
Върнете се в началото Go down
Amnesty int.
Нов съм
Нов съм



Брой мнения : 1
Registration date : 30.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeВто Ное 07, 2006 10:33 pm

трябва да се оправи енкодинга на самия форум. след секи рефреш килирицата се променя
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeСря Ное 08, 2006 2:43 pm

Уау, какво стана с тая кирилица! Laughing Навсякъде текста се е променил, имам чувството, че чета марсианска реч! :muahaha:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeСря Ное 08, 2006 4:26 pm

Уенди, душичке и аз се чудих какво става. Но всички BG форуми направени с bbgraf се бяха бъгнали. Щях да откача... Мале колко се кефя, че се оправи!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Joanne_MP
Нов съм
Нов съм
Joanne_MP


Брой мнения : 4
Age : 32
Registration date : 01.12.2006

липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitimeПет Фев 23, 2007 9:13 pm

Моето предложение е да се направи и форум за рок музиката, а ако не, просто темата за метал да стане и за метал, и за рок, защото двата стила са много близки един до друг.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





липсват някои работи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: липсват някои работи   липсват някои работи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
липсват някои работи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Важно за форума! :: Промени във форума!-
Идете на: