```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Dirty dancing 2

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
_KrAsIto_
Нов съм
Нов съм
_KrAsIto_


Брой мнения : 14
Registration date : 23.10.2006

Dirty dancing 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Dirty dancing 2   Dirty dancing 2 Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 6:12 pm

някой гледал ли е филма Мръсни танци-2? Аз да много ми харесва :Yeeee: както той така и актьорите в него, който не го е гледал и харесва по-музикални филмчета като този го съветвам незабавно да го гледа
а който го е гледал нека изказва мненията си за него тук
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

Dirty dancing 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty dancing 2   Dirty dancing 2 Icon_minitimeНед Окт 29, 2006 8:42 pm

Жесток е филма... В него има толкова много... романтика, страст, любов... Без думи останах просто (преди малко го гледах, още не мога да се съвзема)... Ако си намеря мъж, който да танцува като главния герой във филма.. направо не знам какво щв му направя... Влюбена съм в един нереален ЧАРОВЕН филмов герой... :hellohandsome;
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Dirty dancing 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty dancing 2   Dirty dancing 2 Icon_minitimeПон Окт 30, 2006 5:42 pm

Еи зарибихте ме ...ся любопитството ме гризе отвътре.... ши сe тегли .... :yeahbaby:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Dirty dancing 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty dancing 2   Dirty dancing 2 Icon_minitimeЧет Ное 02, 2006 10:01 pm

Ся кат го доизтегля ше фидиме за ко стааааа дума..... ама очакванията ми са големи... Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Dirty dancing 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dirty dancing 2   Dirty dancing 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Dirty dancing 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Телевизия и кино-
Идете на: