```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 за какво мислите в момента

Go down 
+8
_Golden_fish_
bat_boro
Ily
mImO [DevILS in ReD™]
```DeSiTo```
RaInY_sOuL
faHTa
el4eto
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:21 pm

та казвайте за кво си мислити, и кво ви бърка в мозъчето(ако имате такова)-дали ше е някой даскал, или някое гадже
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:34 pm

ами в момента си мисля колко ме мързи да си науча по химия за утре... а и също си мисля дали някой ще успее да ми намери картинката в категорията Игри->Игра с картинки!
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:54 pm

Аз пък се чудя що ли гаджето ми не е в скайп... Suspect По приницп всеки ден не пропуска, а сега...? Също така си мисля как да нареча поредната глава, от книгата ми...
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:03 pm

faHTa написа:
ами в момента си мисля колко ме мързи да си науча по химия за утре... а и също си мисля дали някой ще успее да ми намери картинката в категорията Игри->Игра с картинки!


Въййй, утре химия ли имаме, бре Гале! ТцТцТц... аз пак забрайх... Както и да е - то сега лесно, да се надяваме, че няма да ме изкилифранчи на дъската... че иначе ще се :guns: сама себе си.
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:13 pm

RaInY_sOuL ти пишеш книга? Я, имаме си творец! Bravo
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 10:06 pm

Аз пък ся слушкам Aerosmith- I don't wanna miss a thing. Една песен която винаги ще ме кефи и винаги ще събужда в мен приятни емоции,но и много тъга ,защотото винаги като я слушам осъзнавам колко е малко времето за което сме тук на Земята и никога не бихме успели да открием или научим всичко нз този свят ! Абе аз съм си малко странен на тая вълна и за това почти никой не познава тази моя черта !!!

Да мечтаеш е яко....
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 4:51 pm

ами мисля си дрогата и за това как да откажа едно момиче от нея
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 4:59 pm

Защо все аз... Болна съм и то много - имах температура 38,4 която падна на 37,9 :sosad: ... Оффф, чувствам се ужасно... Така ме боли главата, че като легна не мога да заспя. ТцТцТц - утре може да не ходя на тъпо даскало... :nonono;: :nonono;: :nonono;:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 7:34 pm

Пфф..мисля си колко е прецакан днешния ден...първо, днес не можах да стана..просто нещо ми ставаше..не можех да си отворя очите, но по чудо не закъснях! После ни фраснаха едно контролно по мат..що горе го направих..едно момиче, което е добро по всичко се разплака..представям си колко се е изложила! Накрая и като се прибрах и един шибан разговор ми скапа тотално настроението..А сега се опитвам да си го оправя с английски псувни... Laughing
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 8:15 am

ЧЕСТИТИ ВИ ПЪРВИ СНЯГ НА ВСИЧКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sosad: :sosad: :sosad: Няма вече топло...........ама има снежни топки... :muahaha:
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 2:10 pm

Мерси, мерси...значи при вас там вали, а?...Яко! :Yeeee: При нас в София валя вчера..днес само малко сутринта... :thumbsdown:
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 4:36 pm

Мерси! И честит първи сняг и на вас! При вас натрупа ли се снежна покривка?

Тук във Враца сутринта валеше първият сняг. :thumbsup: Ние тъкмо бяхме в голямо междучасие. В училище всички се развълнувахме и много се зарадвахме. Ама още не се е натрупала снежна покривка.
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 5:04 pm

Да се изкажа и аз по темата за снега! Мразя зимата и студа. И особено много мразя когато снега се разтопи и човек гази в киша... Мразя да замръзвам само когато си подам носа навън... Мразя да ходя на училище в снега. Кво друго мразя - мразя да ме целят със снежни топки. Мразя да се прибирам вкъщи замръзнала и подгизнала! Е не искам зима, нито сняг!!! Искам лято...
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 5:06 pm

честит ви сняг
само сутринта отварям вратата и гледам СНЯГ
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 6:39 pm

Ама при вас натрупа ли се снежна покривка? Тука спря да вали още на обяд! Говедо такова! (имам предвид снега)
Искам сняг! :judge: Споко, Деси, аз обичам снега само до Нова година! След това го мразя!
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 03, 2006 9:53 pm

При нас още няма баш покривка..имаше така снежец, ама не се запази дълго....Иначе наистина снегът е приятен до Нова Година..после вече омръзва и има само киша и т.н..
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 12:28 pm

Искам сняг!!! :guns: :guns: :guns:
Никаква снежна покривка не се е натрупала при нас! Вчера сутринта само прехвърчаха снежинки и оттогава не е валяло! Гледай сега - слънце ми грее! :thumbsdown:
Преди един месец тук падна най-много дъжд, а сега няма кьорава снежинка!
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 1:53 pm

ох това не се е случвало никога-преди рождения ми ден да вали сняг и да натрупа малко, а на другия ден слънце...какво е тва време, бе хора
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСъб Ное 04, 2006 7:56 pm

Аз пък си мисля как така почнах да се кефя на българска музика така изведнъж.

И си мисля к'ва простотия да измисля. Help, anyone? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 5:57 pm

Мисля си колко много ме мързи! :pfff:
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 2:54 pm

Ами аз си мисля за много неща...вообще цял ден, всичко съкс... :judge: не знам дали не е заради конкретно отношение, но някак всичко върви наобратно... :whereami: и точно ся имам нужда от истниски приятели, а тук в София нямам... :sosad: истинските са в Червен Бряг и ся мноу самотну и тъжну... :pfff:
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:00 pm

В момента си мисля: "Божкей... чака ме важен житейски избор! Ако не реша какво да правя... не знам... охх... Мария стегни се и помисли! И ето го въпросът чиито отговор търся........ Кой филм да гледам "Step Up" или "John Tucker Must Die" ? ... Ще гледам за Джон Такър... :hahaha:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:15 pm

Мисля колко насран е живота в повечето случаи... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 2:50 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Мисля колко насран е живота в повечето случаи... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Е...разбрах от Деситу какво се е случило...много съжалявам...давам ти моето съчувствие. :sorry:
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitimeПет Ное 24, 2006 6:46 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Мисля колко насран е живота в повечето случаи... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Мисля си абсолютно същото! :sosad: :sosad: :sosad:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





за какво мислите в момента Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за какво мислите в момента   за какво мислите в момента Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
за какво мислите в момента
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: