```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво е за вас музиката?

Go down 
+4
VIVI
faHTa
bat_boro
```DeSiTo```
8 posters
АвторСъобщение
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 8:36 pm

Какво е за вас музиката питам аз?


За мен лично музиакта е неразделна част от деня ми!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 8:43 pm

Сега си пускам Gothic 3 OST-то и осъзнавам, че музиката е едно от най-прекрасните неща на този свят ... та за мен музиката е начин да видя света в една по-различна и красива светлина ...
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 9:54 pm

За мен музиката е... вдъхновение... смисъл и начин за живот! Музиката е просто един невероятно красив шум Smile
Върнете се в началото Go down
VIVI
Нов съм
Нов съм
VIVI


Брой мнения : 38
Age : 35
Localisation : Where the wild roses grow
Registration date : 21.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeЧет Окт 26, 2006 8:28 pm

Музиката..... едва ли някой може без нея. Тя е тази, която може да разчувства и най- коравия, тази която може да накара да се усмихне и тъжния.
За мен лично музиката е нещо много красиво и направено с много любов, независимо за какъв стил става въпрос. Чрез нея можеш да изразиш много - любов, тъга.... всичко което ти е на сърцето. Когато сме щастливи пеем и слушаме песни, когато сме тъжни отново. Arrow не можем без музика, включително и аз Very Happy Razz
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeСря Ное 08, 2006 5:10 pm

Музиката...Без нея всичко истива и почернява...Тя е частица от душата на всеки един от нас...дори бих казала, че в даден момент, тя определя насторението..променя човека...Ето при мен например...много пъти като пусна някоя песен и ме е карала да направя крачка в живота си..или пък да правя грешки. Ако не беше тя, нямаше да имаше изразяване на чувтства, щееше всичко да е мъртво....заспало! Помислете..дори дъжда е един вид музикално произведение...Вообще без нея, няма да има звуци, подреденост и радост! В много филми, благодарение на музиката съм се вживявала в съдържанието му..дори съм се разплаквала...когато се чувствам сама, музиката ме е утешавала. А и даже без музика, аз не мога да пиша...вдъхновението ми е замръзено, разбито без нея! Аз се събуждам с мелодийка..с песен..лягам си с нея и знам, че ще си умра с нея...може би последната ми мисъл преди да затворя вечно очи ще е някоя си песен...
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeСря Ное 08, 2006 9:31 pm

Ми какво да ви кажа ..... няма да е нищо по различно от това което вие казвате ... Особено след като станах музикален маниак в последните 3 години ...
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeПон Дек 04, 2006 4:51 pm

за мен музиката е живот. това е единствената магия в света в която аз вярвам.просто не мога да си представя живота без музика аз постоянно няква песен ми е в главата и вично слушам MP3-ки даже не мога да заспа без да слушам музика..
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeПон Дек 04, 2006 8:23 pm

За мен музиката се е превърнала в начин на живот... като се върна от някъде в къщи първото нещо което правя е да си пусна музика и от там нататък вече си върша заниманията. Ако музиката не съществуваше, все едно и аз да не съществувам. Просто не мога да си представя светът без music и съм сигурна че всеки, който се замисли върху този въпрос ще стигне до моя извод! :metal:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitimeПон Дек 04, 2006 10:17 pm

You are right ,Голдънке !!!!! АМА МН !!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :Yeeee: :Yeeee: :Yeeee: :Yeeee: :Yeeee:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е за вас музиката? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е за вас музиката?   Какво е за вас музиката? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е за вас музиката?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Музика :: Музиката като цяло-
Идете на: