```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Любими места в града ви

Go down 
+8
mecanin
Ескарина
_Golden_fish_
RaInY_sOuL
Ily
el4eto
Mista_D
```DeSiTo```
12 posters
АвторСъобщение
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeСъб Окт 28, 2006 2:51 pm

Пак е от ясно по-ясно! Мисля, че ще е интересно, защото има форумци, които не са от Шумен....
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeСъб Окт 28, 2006 9:39 pm

Любимото ми място в Шумен? Хммм... Книжарница "Хеликон", щото съм някво лудо фентъзи маниаче пък и въобще книгоманче study. Имам чувството, че това не е точно по темата, ама... Ако нещо не съм разбрал кажете и ще си едитна поста.
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeНед Окт 29, 2006 9:51 am

ох любимото ми място-парк славеева река, орела(това е връх)и трита братя(пак връх) мн обичав да се катеря а тук има мн такива места. а иначе обичам да ходя и в кафе еscape
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeНед Окт 29, 2006 11:27 am

Ами любимите ми места във Враца са:
- моят квартал - тук са ПМГ, БИЛЛА и търговския център Суми
- площад Христо Ботев
- дискотека Go Play Club (или както я наричаме ние - Буркана Laughing )
- много кафенета (но най-вече "Карамел")
- хижа Вестител (или както всички я наричат - Хижата)
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 9:53 pm

Тъй като съм първа година в София..ще напиша любимите ми места в предишното градче... Червен Бряг...
Такам...
1.Парка... или известно като "Градската"
2.Един хълм с огромен паметник или така наречения "Голеж"
3.На центара има една пейка....където като се съберем вечер компанийката и от там само ние се чуваме из целия град... Laughing
4.Кафетата "Спетема" и "Ропотамо но ние си му викаме на прякора на собственика му. т.е. (Чипика) Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:05 pm

Моите любими места в Шумен:

1. Кафе "Arizona"
2. Кафе "Downtown"
3. Dance Club COLOSSEUM
4. 2-рят етаж на ПМГ "Нанчо Попович"
5. Пейките до Младежкия /малко природа... Laughing /
6. Най-якото е да се разкарваш по ЦеНтЪрА /щото е само една уличка и може да видиш много познати/
7. Магазина за парцалки ЕКСКЛУЗИВ /скоро пак ще го отварят Laughing /
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 2:54 pm

Ами... във Варна си имам едно любимо кафененце. Не знам как се казва, ние му викаме (на типичен варенски диалект) Нионкити. Щото има неонови лампи. Много е приятно - уютничку, тъмно и през деня и с големи маси (щото иначе не можем да се съберем компанията..)

Друго място.. Зоната. Едно метъл/рок заведение, от време на време има и концерти. (и продават бира на непълнолетни...)

Морската градина, фара на вълнолома, наркоманския паметник, кривото дърво, билярда, плажа... Варна си изобилства на любими места Wink Единствения недостатък е, че нямаме нито една хубава книжарница, като шуменския Хеликон, например. Но пък си имаме Книжния пазар. Всеки път като мина оттам не мога да се отлепя с часове...

(извинявам се за печатните грешки, котката ми напада ръката докато пиша... сега седи и ме дебне... хамаво същество)
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeСря Дек 06, 2006 3:03 pm

В Шумен е супер умряло от страна на забавления ... Кафетата са окупирани от Харисън бойс и лумпенизирани шестокласници дето са мислят за голяма работа, а всъщност като им люснеш един плесник им се оплита сопола около врата.
Най-много си ме кефи у дома и пред блока на люлките Very Happy
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeЧет Дек 07, 2006 7:26 pm

аааааааа мечооооооооооо !!!!!!!!!!! и ти ли си тука бе шматка Very Happy Мойто любимо място е парка в дивдядово... (много спомени и много детски игри)
Върнете се в началото Go down
VIVI
Нов съм
Нов съм
VIVI


Брой мнения : 38
Age : 35
Localisation : Where the wild roses grow
Registration date : 21.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeЧет Дек 07, 2006 11:48 pm

София Arrow всичко
Дискотеките, кафетата на центъра.
Борисовата градина, Южния парк
Кътчетата из квартала ми Laughing
Пейките пред даскалото, вечер Wink
Не мога да не спомена и фонтанчетата пред НДК, пейките. Вечер преди дискотека е приятно местинце за тренинг на пиене Laughing Wink
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 4:50 pm

faHTa написа:
Мойто любимо място е парка в дивдядово

Хах - и аз тоз парк много го обичам. Помня, че като идех на лято у баба и дядо за 1-2 седмици с братовчед ми карахме колело до там и ритахме топка, после се събирахме много хора и играехме на жумешка хах! Лапешки години ама мноооу спомени и мноооу яко си беше кат бяхме малки... ах! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:42 pm

Градският стадион като е празно - по-добро място да помислиш и помечтаеш не виждам.
Също така ученическия стадион когато децата имат мач там - детско-юношеският футбол е много интересен.
Градската градина също така.
На Паметника.

Ииии ... това е. Има и други места, които ми допадат, разбира се, но тези са ми любимите.
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 8:58 am

bat_boro написа:
Градският стадион като е празно - по-добро място да помислиш и помечтаеш не виждам.
Също така ученическия стадион когато децата имат мач там - детско-юношеският футбол е много интересен.
Градската градина също така.
На Паметника.

Ииии ... това е. Има и други места, които ми допадат, разбира се, но тези са ми любимите.

Евала елала ... браво страхуотно .... Bravo Bravo Bravo
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими места в града ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими места в града ви   Любими места в града ви Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими места в града ви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: