```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Къде прекарвате ваканциите си?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Къде прекарвате ваканциите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Къде прекарвате ваканциите си?   Къде прекарвате ваканциите си? Icon_minitimeНед Окт 29, 2006 3:32 pm

Къде прекарвате Лятната, Коледната и Пролетната ваканция? Ходите ли на почивки и къде предпочитате да отидете - на море или на планина?
Коя е любимата ви ваканция и защо - дали Зимната заради снега и зимните спортове; дали Пролетната заради затоплянето на времето и удължаването на деня; или Лятната заради слънцето и безгрижието?
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Къде прекарвате ваканциите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде прекарвате ваканциите си?   Къде прекарвате ваканциите си? Icon_minitimeНед Окт 29, 2006 4:31 pm

На мен всички ваканции са ми любими - абе щом е ваканция, всичко е наред! :muahaha:
Абсолютно всички ваканции прекарвам вкъщи и се забавлявам по всички възможни начини - разходки с приятели, каране на колело, купони и т.н.
На почивка ходя само през Лятната ваканция. Предпочитам почивката на море sunny , отколкото на планина, защото си падам повече по оживените места (хахаха... не обичам спокойствието Razz ). Освен това до моя град има планина, но пък морето ми е доста далече Sad . Но това не е проблем, защото дългото пътуване (около 6-7 часа) е вълнуващо. :allright:
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

Къде прекарвате ваканциите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде прекарвате ваканциите си?   Къде прекарвате ваканциите си? Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 11:05 am

на мене лично най-любимата ми ваканция е лятната защото тогава почва безгрижието.Ставам когато си поискам правя квото сипоискам няма даскало няма уроци няма нищо или иначе казано :imthe king: Зимната също ме кефи щото тогаа коледа и нова година подаръци и много веселие и приятно мигове.А наче ваканцийте си ги прикарвам на село на море/през лятото/ в къщи на центъра и на много други любими места.Честно казано много много не се кефя на тея малките ваканции от 3-5 дена.то ваканция лий бе.Макар че примерно 5 дена пак почивка не са малко.Абе всичко що е ВАКАНЦИЯ му се кефя.Пък като доди това даскало направо изтръпвам кат си помисля че примерно утре съм на даскало ми се доревава. :grrr: :thedevil: :justno: :notagain: Ако имаше едно лесно да си избирам кои дни да ходя на дааскало направооо :imthe king: .
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Къде прекарвате ваканциите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде прекарвате ваканциите си?   Къде прекарвате ваканциите си? Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 4:59 pm

Лятната ваканция: Зареждам се с добро настроение и правя неща, за които времето не ми е стигало през годината, защото лятото е времето, в което почвам да правя щуротийки и простотийки, ама си ги правя с кеф! sunny
Зимна ваканция: Времето през което си стоя на топличко в къщи и мисля кой с какво ще зарадвам по Коледа и Нова Година. Много обичам навън да е снежно и бяло, а аз да съм си на топличко със семейството и да ми е гот! santa
Пролетната ваканция: Навън почва да се стопля и вече почвам да си помъквам поличките => се кефя много. Яко е като се замисля, че любимият ми сезон наближава и се кефя, че студа вече е отминал! flower

Любимата ми ваканция е Лятната, защото е най-дългата, най-топлата и най-щурата!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде прекарвате ваканциите си? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде прекарвате ваканциите си?   Къде прекарвате ваканциите си? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къде прекарвате ваканциите си?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Свободно време и хобита!-
Идете на: