```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Господари на ефира

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Господари на ефира Empty
ПисанеЗаглавие: Господари на ефира   Господари на ефира Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 9:37 pm

Тея хора още ме кефят... Само като ги гледам как маскарят "Биг Брадър" и се спуквам от смях :quitar:
Та... Кефят ли ви, гледате ли ги, гледали ли сте ги, ще ги гледате ли...?
:muahaha: :muahaha: :muahaha:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Господари на ефира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господари на ефира   Господари на ефира Icon_minitimeВто Окт 31, 2006 9:43 pm

Е, че как иначе! То оставаше и да не гледам любимото ми предаване! Много ме кефат! Сцепват ме от смях! Най-смешно ми беше как играеха сцена между Пеньо и Панайот, а също и между Райна и Константин от Вип Брадър. Иначе са ми много смешни изцепките на водещите по телевизиите! Bravo
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

Господари на ефира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господари на ефира   Господари на ефира Icon_minitimeПон Ное 06, 2006 8:08 pm

Абе честно казано това шоу стана малко тъпо след като си заминаха рачков и зуека.Сега с тея шутове не е толкова интересно.Честно.Аз съм на това мнение поне
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Господари на ефира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господари на ефира   Господари на ефира Icon_minitimeПон Ное 06, 2006 9:56 pm

Bacardi написа:
Абе честно казано това шоу стана малко тъпо след като си заминаха рачков и зуека.Сега с тея шутове не е толкова интересно.Честно.Аз съм на това мнение поне

Не са си заминали. Редуват се. Сигурно ще се сменят пак след няколко месеца. pirat
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Господари на ефира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господари на ефира   Господари на ефира Icon_minitimeПон Ное 06, 2006 11:48 pm

Аве нз ама ги уважавам за това че не се притесняват да интеревюират и да представят истинските лица на ония свине политиците ..... ше им ... ограбиха държавата ! То вярно ,че ефекта няма как да е мн гоялм по обясними причини ,ама поне да ги види цяла БГ на ко мязат ....... и как продават Родината.... :judge: :judge: :judge: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :guns: :guns: :guns: :guns:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Господари на ефира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Господари на ефира   Господари на ефира Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Господари на ефира
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Телевизия и кино-
Идете на: