```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 На горещия стол

Go down 
+9
_Golden_fish_
RaInY_sOuL
VIVI
el4eto
The_temple_of_fire
mImO [DevILS in ReD™]
Mista_D
```DeSiTo```
Ily
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 9:31 pm

1. Какво мислиш за мен? - Мисля, че се голяма сладурана и си свястничка Smile
2. Как върви даскалото? - Абе малко е в застой, ама да се надяваме, че ще почна да уча по-сериозно и ще дойдат по-добри оценки Very Happy
3. Имаш ли гадже? - Хехе... не искам за момента да отговарям на този въпрос... Laughing
4. Какви момчета харесваш? - Готини, умни с чусвство за хумор - абе свестни да са тва е най-важно!
5. Как прекара Коледа? - Добре сякаш беше scratch
6. А Нова Година? - Супеееер Very Happy
7. Имаш ли домашен любимец? - Имах... ама... Sad
8. Любима песен? - В момента - Monrose - Oh la la и US5 - Maria
9. Любим филм? - "John Tucker Must Die"
10. Къде би отишла и какво би направила, ако станеш невидима? - В къщата на някой сладуррр Laughing А какво ще правя ще измисля на място Smile
11. Коя/Кой е любимата ти звезда? - Много ми харесва в момента Richie Stringini
12. (към предишния въпрос) Къде би го/я завела и какво ще правите, ако можеш да прекараш 1 ден с него/нея? - Ще го доведа тука в Шумен на КОЛИЗЕУМА да му покажа как се избухва по български Laughing
13. Искрено ли отговори на въпросите? - Еми сякаш да... scratch
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 9:32 pm

1. Ко райш ма, пъча? :hihihi: :hihihi: :hihihi: :muahaha:
2. Кажи си сега пред племенния съвет къде ходи на Нова Година, пръжко мазнааа?
3. Що ма псуваш на майка? :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:
4. що си такваз пичозна, мааа?
5. Що си говорим на "ма"?
6. Що не ми харесваш абстрактното изкуство?
7. Ще ме каниш ли на концертите си? :sosad:
8. Ще изпееш ли песен за мене? bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
9. Бичкъш ли мъ?
10. Много ли те нервя?
11. Търкаш ли ефирно?
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 9:43 pm

1. Ко райш ма, пъча? - Ем ям мааа Laughing Laughing Laughing
2. Кажи си сега пред племенния съвет къде ходи на Нова Година, пръжко мазнааа? - Зарад тва обръщение "пръжко мазна" няма да ти кажа!
3. Що ма псуваш на майка? - Ем кат ми са качваш на главата кат катерица ща псувам хаха
4. що си такваз пичозна, мааа? - Щот съм пичка маааааа!
5. Що си говорим на "ма"? - Незнам scratch
6. Що не ми харесваш абстрактното изкуство? - Щот не е абстрактно ам е мацаница Smile
7. Ще ме каниш ли на концертите си? - Винаги ще има място на 1-ви ред за тебе един ден кат стана известна!
8. Ще изпееш ли песен за мене? - Е ако ти изпея една чалга ша са сърдиш ли?
9. Бичкъш ли мъ? - Мноооооооооооу!!!
10. Много ли те нервя? - Еми понякога мнооооу!
11. Търкаш ли ефирно? - Хахаха тва за гумичката на молива ли е? Хахаха не - ти търкаш ефирно! Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 08, 2007 10:55 pm

mecanin написа:
Би било интересно сама да си зададеш въпроси и да си отговориш след това Very Happy Very Happy Very Happy


Това само аз го мога. Обаче понякога си отговярам твърде сложно и не мога да се разбера.


Сега, лет ми аск ю ей фю кВесчънс.

1. К'во прайте ве? (на тоя може и да не отговаряш, наистина ... Laughing )
2. Да бъда или да не бъда, това е въпроса ...
3. Зелевата супа минава червата, до стомаха и стига до сърцето за да ме направи един по-добър човек. True or false in your opinion. И се обоснови, моля Smile.
4. Как щеше да се чувстваш, ако мравките, а не хората, бяха доминантния вид и примерно сега ти беше домашен любимец на някой таралеж - роб на богата мравка с голям мравуняк? (това сериозно, както и всичко написано досега и което следва да бъде изписано)
5. Мислиш ли, че бирените шкембета са секси? (лол, това пък как ми хрумна ...)
6. Постави се на мястото на грижовния баща за малко. Сладкият ти 4 годишен син идва до теб и те подръпва за крачола с идиотска усмивка. Пита те следното нещо:
- Тате, тате, кога ще порастна бе?
Какво би му отговорила?
7. Какво смяташ за "най-елитното училище в град Шумен"? (обоснови се, моля, една псувня не е достатъчна в случая Laughing )
8. Смяташ ли, че понякога печелим повече когато се признаем за загубили? Обоснови се (пфф, какви мисли им идват на акъла само)
9. Не си чувала предполагам за Battlestar Galactica ...? ( Laughing това е подвеждащ въпрос, не отговаряй бързо! :mrgreen: )
10. А за Gothic? Razz
11. Мислиш ли, че за да променим света около себе си, първо трябва да променим себе си? Обоснови се. (това пак сега ми хрумна, зле съм)
12. Какво би направила, ако ти кажат, че след точно 2:45:17 и 47 стотни (те са много важни) ще се превърнеш в жаба? Обоснови се, моля.
13. Приемаме факта, че времето е минало и си направила, каквото си направила там. Ще чакаш ли своя принц да те целуне и да развали магията?
14. Знаеш, че красивите, благородни принцове с лъскави брони и сребърни мечове, които блестят като диаманти на фона на залязващото слънце същестуват само в приказките, нали?
15. Също така знаеш, че в реалния живот не всичко свършва с хепи енд, нали?
16. И сега, когато принца не идва и не идва, какво ще направиш?
Ще се пребориш ли със себе си, ще направиш ли всичко, което е по силите ти да си помогнеш, или ще се оставиш да се носиш по течението като последното изсъхнало листо от умиращото дърво насред сивотата на есенния ден?
17. Сърдиш ли ми се за въпросите?
Аз поне се забавлявах докато ги писах, де. И се убедих, че литературата, after all, не ми е стихия Laughing.
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 09, 2007 12:31 pm

хаха изби рибите с тези въпроси
1.Какво мислиш за аналния секс между животните живеещи в джунглата Smile Smile Smile
2.Какво толкоз намираш в тоя изрусен американски лигльо от аватара ти ...
3.За или против шуменските фешъни с чехли оскар и потници на дупки Very Happy Very Happy Very Happy
4.Какво мислиш за бат Светльо
5.Кога ще правим дует Very Happy Very Happy Very Happy
6.Kaкво ти донесе дядо мраз rendeer
7.Кое е нещото, което искаш да ти се сбъдне в бъдеще
8.Koe e първото нещо, което забелязваш в някое момче cheers
И ако може телефонния номер и среща с мене ..... rendeer като в оназ реклама на спрайт
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 09, 2007 2:06 pm

1. К'во прайте ве? - Хаха - Нищооооооо! Laughing Laughing Laughing
2. Да бъда или да не бъда, това е въпроса ... - Бъди!
3. Зелевата супа минава червата, до стомаха и стига до сърцето за да ме направи един по-добър човек. True or false in your opinion. И се обоснови, моля Smile. - Хахахаа ехати въпроса - ади ше кажа тру, щот и аз обичам зелева чорба хахаха Smile Smile
4. Как щеше да се чувстваш, ако мравките, а не хората, бяха доминантния вид и примерно сега ти беше домашен любимец на някой таралеж - роб на богата мравка с голям мравуняк? - Много интересни въпроси имаш към мен обаче Боро! Еми гадно ще се чувствам, щото не обичам някой да ме командва Wink
5. Мислиш ли, че бирените шкембета са секси? - Хахаха НЕ!
6. Постави се на мястото на грижовния баща за малко. Сладкият ти 4 годишен син идва до теб и те подръпва за крачола с идиотска усмивка. Пита те следното нещо:
- Тате, тате, кога ще порастна бе?
Какво би му отговорила? - Ъммм татевото не бързай да порасваш - има още мноогоо време... ади бягай ся да си играйш със Фераритата и Спайдърменовците
7. Какво смяташ за "най-елитното училище в град Шумен"? - За ПМГ си говорим нали? Еми тва е даскалото, в което се чувствам страхотно - има си готини даскали, яки съученици и супер обстановка. Била съм в 3 училища досега и мога с ръка на сърцето да кажа, че Шуменското МГ е едно от най-хубавиоте места сред които съм попадала и съм горда, че уча там! Smile Wink
8. Смяташ ли, че понякога печелим повече когато се признаем за загубили? - Да, смятам че когато понякога си признаем, че сме сгрешили се издигаме в очите на другите - в смисъл когато пред себе си виждаш един човек, готов да се промени към по-добро, оценяващ критиката и способен да каже "Да, аз сгреших" ти си даваш сметка какъв добрряк е в същност и си спокоен, че ще можеш да си контактуваш спокойно с него без да се вълнуваш от въпроси като: "абее какво ще си каже ако го питам тва или онова...." Wink
9. Не си чувала предполагам за Battlestar Galactica ...? - Хахаха тва не го знам кво е Laughing
10. А за Gothic? Razz - Еее за тва съм чувала вече! Wink
11. Мислиш ли, че за да променим света около себе си, първо трябва да променим себе си? - Еми да - нали като променя себе си ще променя и гледната си точка към света => ще го променя само за себе си, но едва ли ще го променя за всички - може би само за колектива около мен Smile
12. Какво би направила, ако ти кажат, че след точно 2:45:17 и 47 стотни (те са много важни) ще се превърнеш в жаба? - Ще отида при хората, които обичам и ще им го кажа последен път!
13. Приемаме факта, че времето е минало и си направила, каквото си направила там. Ще чакаш ли своя принц да те целуне и да развали магията? - Еми естествено, че ще го чакам - кво мога друго да направя? Wink
14. Знаеш, че красивите, благородни принцове с лъскави брони и сребърни мечове, които блестят като диаманти на фона на залязващото слънце същестуват само в приказките, нали? - Еми да - не се виждат в днешно време по улиците май Laughing
15. Също така знаеш, че в реалния живот не всичко свършва с хепи енд, нали? - В това вече отдавна съм се убедила!
16. И сега, когато принца не идва и не идва, какво ще направиш?
Ще се пребориш ли със себе си, ще направиш ли всичко, което е по силите ти да си помогнеш, или ще се оставиш да се носиш по течението като последното изсъхнало листо от умиращото дърво насред сивотата на есенния ден? - След като съм чакала дълго моят принц, а той не е дошъл ще се опитам да дам всичко от себе си да си помогна сама, а ако не се получи - ще оставя надеждата да ме топли, защото надеждата никофга не трябва да умира - това е единствения начин човек да оцелее в днешно време!
17. Сърдиш ли ми се за въпросите? - Не разбира се! Защо да ти се сърдя? Даже се радвам, че има един човек, който ми задава такива въпроси, свързани не само с това какво правя когато нямам какво да правя ами с вътрешният свят на човека и с неща, които много хора не виждат!
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 09, 2007 2:16 pm

1.Какво мислиш за аналния секс между животните живеещи в джунглата - Тц тц тц... незнам аз за аналния секс в джунглата кво да кажа, ама 100% бъди сигурен, че ще ти кажа верният отговор на въпроса: Светльо зле ли е? Laughing
2.Какво толкоз намираш в тоя изрусен американски лигльо от аватара ти - Пее страхотно и има невероятен глас! Може би това му е хубавото на лигльото - а не онова, което хората виждат отвън!
3.За или против шуменските фешъни с чехли оскар и потници на дупки - хахаха еми нищо лошо не са ми напрайли ФеШъНиТе - запазвам неутралитет!
4.Какво мислиш за бат Светльо - готин пич, добро момче, ама ме дразни понякога, когато почне да говори лоши неща за фешъните - абе всеки си има право да бъде такъв, какъвто иска - свободна държава сме все пак. Трябва ли да съдиш другите по външния им вид?
5.Кога ще правим дует Very Happy Very Happy Very Happy - Хаха - чакай бе! Искам да те чуя първо как пееш Laughing Laughing Laughing
6.Kaкво ти донесе дядо мраз? - Дрешки, буйки, залъгалки за дечица малки! + ПАРИ Very Happy Very Happy Very Happy
7.Кое е нещото, което искаш да ти се сбъдне в бъдеще? - Искам да открия любовта на живота си и ако ми даде Господ възможността да стана известна и да докажа себе си пред света!
8.Koe e първото нещо, което забелязваш в някое момче? - Усмивката - винаги!
И ако може телефонния номер и среща с мене .... като в оназ реклама на спрайт - Хахаха - 0899****** - за среща обади се да се уговорим Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 09, 2007 7:57 pm

всъщност има фешъни и фешъни ... Има такива на които им отива да са такива, но има и ужасни гадни персонажи, които супер много дразнят Smile Аз съм против тези от втория тип Smile Пък и повечето от втори тип дразнят не само с външния вид ами и с поведението си bounce Ама приемам критиката, че понякога и аз дразня, като почна да се заяждам Smile
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 10, 2007 9:40 am

Ииии ... кой е следващия?
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 11, 2007 10:05 am

хм.... и аз искам да задам някое др въпросче на наща Голдънка .... :

1.Би ли излязла на кафе с Дядо Мраз?
2.Ако имаше възможност щеше ли да станеш Снежанка?
3.Как се виждаш след 10 години?
4.Ко ши каиш по въпроса за влизането ни в ...... :soangry: :thumbsdown: :judge: ....... така де ЕС?
5.Сървайвър или ББ?
6.Как намираш футболисите във форума ? Laughing Laughing Laughing
7.Как би се почувствала ако утре дойде при теб тоя господинчо от аватара ти и ти каже :"Ооо , костаа маце"?
8.Водка или текила?
9.Искаш ли скоро да идва 18 ти Рожден ден ?

И тука един специален въпрос ..ко можеш ми кажеш ,че аз така и не мога да разбера : АБЕ.....По кое време на нощта излиза чудовището от Лох Нес и кой го храни? scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 11, 2007 10:01 pm

1.Би ли излязла на кафе с Дядо Мраз? - Ем ако успея да се уредя, защо не!? Обещавам да кажа, че си добро момченце и да го помоля за коледа да ти донесе една кола Laughing
2.Ако имаше възможност щеше ли да станеш Снежанка? - Не... много е студено на северният полюс. Искам да си остана Мария - Снежанка не ме кефи Wink Laughing
3.Как се виждаш след 10 години?
4.Ко ши каиш по въпроса за влизането ни в ...... :soangry: :thumbsdown: :judge: ....... така де ЕС? - Чакат ни трудни години май... защото цените ше са европейски, а заплатите на хората - български :judge:
5.Сървайвър или ББ? - Биг Брадър сякаш... ама да ти кажа най якото си е Deutsch Besuhten Superstar Laughing Laughing Laughing
6.Как намираш футболисите във форума ? - Имам много приятели футболисти и всичките са свестни момчета Wink Smile
7.Как би се почувствала ако утре дойде при теб тоя господинчо от аватара ти и ти каже :"Ооо , костаа маце"? - Ше му покажа ко стаа и как става Laughing Laughing Laughing Свят ще му се завие Very Happy
8.Водка или текила? - ВОДКА!
9.Искаш ли скоро да идва 18 ти Рожден ден ? - Не - искам да си стана на 16, и да си остана на толкова - не бързам с пълни сили да се гмурвам в живота. За всичко си има време, за нищо не бива да се бърза, защото някои мигове никога няма да се повторят - никога повече няма да съм тук, никога повече няма да мисля това, което мисля сега и никога повече няма да е същото! Затова мнението ми е, че всеки миг трябва да се изживява като последен колкото и клиширано да ви звучи! Rolling Eyes

И тука един специален въпрос ..ко можеш ми кажеш ,че аз така и не мога да разбера : АБЕ.....По кое време на нощта излиза чудовището от Лох Нес и кой го храни? - Еми да ти кажа, мислила съм си по този въпрос ама и аз кат тебе не мога да си го обясня
scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 11, 2007 11:34 pm

И въпреки всичко кой е следващия? :\



Ей, не разбрахте, че се гласува!
By ```DeSiTo```
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 3:50 pm

Аз гласувам за мимо - на десата брат й Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 6:22 pm

Ти още веднъж ми кажи Деса и... ще седиш при Пинко! :muahaha: :muahaha: :muahaha:

Аз гласувам за пенсията! Айде брат ми, само едно гласче ти трябва! :thedevil:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 18, 2007 7:36 pm

Хм..сестра би вери кеърфул с изказванията !!!

Иначе моят глас е за Светльо!
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 12:10 am

Хохо, шуре, и аз гласувам за тебе, айде сядай на стола да видим сега какво имаш да ми казваш, разираш ли (това последното беше много важно да го добавя) ... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 11:09 am

Честито на брата! На стола си!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 9:19 pm

Ето въпроси към Марин, които искам да му задам :comehere:

1. Обичаш ли сестра си? Laughing
2. Какво най-много обичаш да гледаш по ТВ (предавания,сериали...) ?
3. Помниш ли си сънищата? scratch
4. Какво мислиш за Азис? Laughing
5. А за US5? Yeah
6. Какво представлява за теб перфектното момиче?
7. Срещнал ли си го вече?
8. Ако знаеш, че днес е последният ти ден на Земята, какво ще направиш?
9. Невидим си за 1 час... къде си? Suspect
10. Кой ти е любимия филм? Защо?
11. Влюбвал ли си се истински досега?
12. Обичаш ли шоколад? :candy:
13. Напиши ми един виц, който супер много те разсмива!
14. Опиши идеалният човешки свят!
15. Как си се представяш след 10 години?
16. Би ли се записал за Survivor BG?
17. Кой е най-хубавият подарък, който си получавал?
18. Би ли се снимал в еротично списание за жени? Laughing
19. Една мацка ти дава 300 лева и ти казва: Покажи ми малкия! Какво ше прайш? Laughing Laughing Laughing
20. Какво мислиш за мен? scratch
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 9:37 pm

19. Една мацка ти дава 300 лева и ти казва: Покажи ми малкия! Какво ше прайш? ..... е гати подсъзнанието ....
Марине за 300 лева и кажи, че може само снимка да ти направи
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 9:40 pm

Охохо, сега ще измъчвам teh шурей.

1. Кефят ли те Alien филмите? Shocked
2. Кога ще изгледаш ти поне един епизод от Battlestar Galactica бе, будала? Laughing
3. Кое според теб е по-висше човешко благо - свободата или салама?
4. Ще ми дадеш ли да препиша от теб в понеделник на класното по математика? (това е реторичен въпрос)

Не ми се пише повече, засега ще се отървеш само с това ... ама това е само началото, да знаеш Cool
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 20, 2007 9:50 pm

[b][i]1. Защо?
2. Защо ми викаш Тошева?
3. Не вярваш в късмета си. Би ли бил склонен да повчярваш (някой слънчев ден)?
4. Нервя ли те?
5. Аз ли съм the king или ти?
6. :wazzup:
7. Are you Colosseum Addicted?
8. На нова година ти се падна учението. Изучи ли се?
9. Кефи ли те, че вече си дърт?


И най-важният ми въпрос:
10. Сложи ли си космодиска? Наколенките на Д-р Ливайна на тебе ли са? Пи ли си хапчето за кръвното?
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 21, 2007 9:45 pm

_Golden_fish_

1. Обичаш ли сестра си? Laughing Естествено,че да ,макар от време на време мн да ме нерфи.
2. Какво най-много обичаш да гледаш по ТВ (предавания,сериали...) ? Ем... тъи кът съ замислъ... май някои сериали и музикалните ТВ....
3. Помниш ли си сънищата? scratch Еми като всеки нормален човек има сънища които са останали в паметта ми ... и кошмари и красиви сънища , но според мен човек запомня в повечето случаи лошите сънища ..... Ай донт ноу уай scratch scratch scratch scratch scratch
4. Какво мислиш за Азис? Laughing Ем... не искам да го храня в ефир сега :nonono: :nonono: :nonono: :nonono: ....
5. А за US5? Yeah Хм.. еми техни песни не съм слушал май все още техни песни :sorry: :sorry:
6. Какво представлява за теб перфектното момиче? Еми... умна ,красива, с чувство за хумор.... трябва да си имаем доверие и взаимно уважение...
7. Срещнал ли си го вече? Мисля ,че все още не
8. Ако знаеш, че днес е последният ти ден на Земята, какво ще направиш? Мн сложен въпрос .. със сиг ще се сбогувам с всички и ще направя куп лудории дет иначе не бих направил..ама те са прекалено мн
9. Невидим си за 1 час... къде си? Suspect В женската съблекалня .... :crazee: :crazee: :crazee: :crazee: !!!
10. Кой ти е любимия филм? Защо? The girl next door! Поради простата причина ,че най ме радват такива флми ,а този е най-якия от тях!
11. Влюбвал ли си се истински досега? Мхм
12. Обичаш ли шоколад? :candy: Да! Особено белия :comehere: :comehere: :comehere:
13. Напиши ми един виц, който супер много те разсмива!
- Хмм..:

В час на класа влиза инспектор и учителката казва :
-Хайде сега деца някои да си съчини приказка!
Пълно мълчание ,никой вдига ръка освен Иванчо .Обаче учителката не искада го вдига ,защото пак ще изцепи някоя простотия! Инспекторът:
-Еми нека това момче да разкаже !
Учителката няма избор и вдига Иванчо ,който бавно и псокойно започва :
-Аляска........................ Студ .......................Мраззззз..........Лед сковал земята .......................
-Ох не изръси някоя простия -отдъхва си учителката !!! Иванчо:
-Два вълка са ебът!
Учителката вижда, че е неудобно от иснюпектора и казва :
-Абе ,Иванчо , неудобво е !!! Иванчо :
-Ем ... неудобно е ъм ... пързаля съ .................


14. Опиши идеалният човешки свят! Със сигурност не този ! Без насилие , бедност и завист между хората! Такъв ,в който парите няма да са най-важното нещо в живота на човек.
15. Как си се представяш след 10 години? На тоя въпрос не бих могъл да отговоря ... нищо не се знае
16. Би ли се записал за Survivor BG? Eми мисля ,че не тъй като парите главната цел са парите ,а за мен те не са цел а средство ! + това една голяма част от избраните са НЕумни хора ..а аз не искам да стаам прогресивно затъпяващ тип.... scratch scratch scratch scratch scratch
17. Кой е най-хубавият подарък, който си получавал? Доста са ... всички са еднакво хубави за мен ,защото съм сиг ,че са подарени от сърце.
18. Би ли се снимал в еротично списание за жени? Laughing Хахаххахах, Не не бих
19. Една мацка ти дава 300 лева и ти казва: Покажи ми малкия! Какво ше прайш? Laughing Laughing Laughing "Ако искаш не само щи го покажа "/b]
20. Какво мислиш за мен? scratch [b] Ееее еми ... Умно ,красиво и талантливо момиче, ПЕВИЦА доста добра при това абе ... само хубави неща.





bat_boro

1. Кефят ли те Alien филмите? Еми... да
2. Кога ще изгледаш ти поне един епизод от Battlestar Galactica бе, будала? Laughing Априлската ваканция съм обещал .. мн зехте да ме зарибявате за тва.
3. Кое според теб е по-висше човешко благо - свободата или салама? Хм.... салама .. мн ясно ..тряа се яде ,за да се оцелява
4. Ще ми дадеш ли да препиша от теб в понеделник на класното по математика? (това е реторичен въпрос) ХАхахахахахаххахахахаха .. ти луд си ли бре ? Аз на тебе се надявах ,ти на мен ... май ще се отчетем с средностатичтически оценки !!! :dots: :dots: :dots:




```DeSiTo```

1. Защо? Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ.........защото мога !!!!
2. Защо ми викаш Тошева? Шот ме радва bounce bounce bounce
3. Не вярваш в късмета си. Би ли бил склонен да повярваш (някой слънчев ден)? ЗАВИСИ От мн неща !!!!!
4. Нервя ли те? Охохох и ма такива моменти .... намали им бройката шот зех да губя търпение Wink
5. Аз ли съм the king или ти? хахахаххаха ... мн ясно ,че НЕ си ти
6. Wazzup !!! Ко ма занимаваш с глупости

7. Are you Colosseum Addicted? Баш Addicted неее ...ама се сцепвам кат отида..... особено на ретро.
8. На нова година ти се падна учението. Изучи ли се? Според теб мога ли да се изуча кат се събирам с Боро!
9. Кефи ли те, че вече си дърт? ................ ["Май ше има бой "]..............
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 21, 2007 10:08 pm

mimo* написа:
8. На нова година ти се падна учението. Изучи ли се? Според теб мога ли да се изуча кат се събирам с Боро!

Ама иначе благодаря за подкрепата, шуре, и аз те обичам.
И, колкото и невероятно да ти звучи, Боро не-е-чак-толкова-тъп-въпреки-че-отказва-да-си-го-признае-до-последно-и-си-придава-вид-на-неебателен-тип.
Благодаря за вниманието.

И за да не съм съвсем офтопик, искам да те попитам вярваш ли в извънземни, че тука ми разказаха една история и взех да се замислям над тия работи ... разираш ли ...
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 22, 2007 10:02 am

bat_boro написа:
mimo* написа:
8. На нова година ти се падна учението. Изучи ли се? Според теб мога ли да се изуча кат се събирам с Боро!

Ама иначе благодаря за подкрепата, шуре, и аз те обичам.
И, колкото и невероятно да ти звучи, Боро не-е-чак-толкова-тъп-въпреки-че-отказва-да-си-го-признае-до-последно-и-си-придава-вид-на-неебателен-тип.
Благодаря за вниманието.

И за да не съм съвсем офтопик, искам да те попитам вярваш ли в извънземни, че тука ми разказаха една история и взех да се замислям над тия работи ... разираш ли ...

Хахахахаххахаха ем и аз благодаря ,че се разбрахме бързичко ... иначе за извънземните ............... защо да няма !!! Толкова е огормен космоса ,че е абсолютно възможно да ги има ... Я разкажи се пак историйката ?????????????????????????
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 3:49 pm

Гласувам за Мецанин
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Sponsored content





На горещия стол - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На горещия стол   На горещия стол - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На горещия стол
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: Игри-
Идете на: