```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Мисленик

Go down 
+4
```DeSiTo```
Ily
mImO [DevILS in ReD™]
Ескарина
8 posters
АвторСъобщение
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeПет Ное 17, 2006 10:08 pm

Идеята на темата е, да кажем какво мислим за другите и съответно да разберем кой какво мисли за нас. Реших да я пусна, понеже... ами понеже ми се струва, че от време на време трябва да напомням на дадени създания колко са пичозни... и на други, че ме нервят. От вторите засега няма, но ако се появят... мухаха.
И така, тук казвате кой ви харесва, кой не, и защо.


Така, не познавам много индивиди оттук, но все пак...

Първо за нащо админче, основна причина да се мотая из тоя форум. Дес, много те обичам, нали знаеш? Ти си ми едно от незаменимите приятелчета, закъде съм без твоите лафове? Още помня с какво недоверие ми зяпаше тениската с вълчетата и черния лак за нокти на първия учебен ден, когато седна да мен... Аз пък не бях особено очарована от розовата блузка, честно казано. Сега обаче страшно се радвам че точно ти седна до мен, щото си.. страшен пич. Такава лигня, такова количество Пит Бул и толкова полирски смях никой не ме е принуждавал да понеса.
Чакай, че чука куче.

После... ами другите две екс-съученички, Галя и Снеж... много ми беше интересно дали са се сетили коя съм... Както и да е, и те са много готини същества, макар да не ги познавам толкова добре.

Ии.. тук вече никовете започват да ми се губят, но уважавам Рейни Соул и бат_боро за вкуса им към музиката, Миста_Д, щото е чел Толкин, и на Дес брат й, със дългия шашав ник, щото има пичовско елече, макар нещо да ми се нерви в темата за чалгата...
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeПет Ное 17, 2006 11:00 pm

хахахахахах имал пичовско елече...усещам някаква доза подигравка (щото аз не се харесвах особено с него ),но както и да е !!!

Ескарина: ми доколкото съм имал спорове с нея ( Laughing Laughing Laughing ) оставам с представата че е умно момиче като вземем в предвид начинът ,по който разсъждава!

Наща админка ко да кажа за нея .........абе тя си знае най добре какво харесвам и какво не в нея ...

Бат ми Боро : пич ко да кажа ... (П.С. Боркоу нали си знаем двамата за съдиите....)

Митко (по ви познат като Mista_D) ...ми Митко си е Митко ... Фъни тип....

VIVI-ту .... ми мн красиво и интелигентно момиче... COOL

Fanta- Мчи то Галито си е пекана и ко да приказвам повече...

El4eto е мн сладка като я гледам ....

ъъъъъъъъъъъъъъъъ...????????? за друг ко се сетя пак ши пиша... scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 10:35 am

Айде и аз да се намеся, щото без мен не може! :huhu:
Деси ми е любимка от форума на Блясък - още в началото ми допадна много, разбрах че имаме много общи неща - и двете учим в ПМГ (в случая две различни ПМГ-та), и двете сме на една възраст. Тя е СУПЕР! :love yaaa:

Виви и Елчето също си ги знам от форума на Блясък и много ме кефят и двете! Такива сладурки като тях няма никъде! Много са милички и добри! Вивито (като по-голяма от мен) мисля, че е умна мацка и много готина! А Елчето (като по-малка от мен) е такова сладурче, толкова симпатично и мило момиче! :thumbsup:

Бат_Боро е забавен, абе голям пич е! И се чудя след като е гарга, дали ще кацне при мен! Laughing Жалко, че точно във Враца гарга не каца! Laughing Laughing Laughing

Ескарина ми направи голямо впечатление още от първия нейн пост, който прочетох. А по-късно разбрах - това момиче умее да спори! Very Happy В началото малко ме кефеше, а сега МНОГО ме кефи! :allright:

Фантичката (демек Галето) ми хареса още в самото начало! Има много сладурско излъчване! :mua:

За друг сега не се сещам (или по-скоро ме мързи да си напрягам мозъчните клетки да се сещам :muahaha: ), но обещавам, че по-късно ще има ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!! :thedance:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 1:36 pm

Въй въй въй... First: едно голямо БРАВО за темичката! :Yeeee:

Не знам от кого да почна...


Ескарина - с нея се познавам от 8-ми клас... Всъщност, Геви, когато те видях в двора на ПМГ-то не си предстваях, че ще седна на един чин с тебе, ама след около 20-25 минути всичките ми предположения се опровергаха. Никога няма да забравя как на втория-третия ден ми каза, че съм била много мълчалива. Тогава ти отговорих нещо от сорта на "Изчакай само и ще видиш колко съм мълчалива!" Без тебе обаче ПитБула не е същия... Може би голямата лигня която го придружава я няма! Дет викаш, с тебе толкова лафове сме изръсили, деба забога... И аз мнооооого си те бичкам!



Илито, Вивито, Елито, Красито, Крисито и Герито познавам от форума на Блясък!

За Илито мога да кажа само хубави неща. След като прочетох 4-5 нейни поста и вече знаех, че ще си допаднем! Виждала съм нейни снимки и мога да кажа, че е много хубава, симпатична и чаровна. На всичкото отгоре е и добричка и сладка! :mua:

Васито е много пичозна. Много разбран човек и голяма симпатяга. Големи смешки ръси, но когато се налага е сериозна и отговорна... Не случайно е модератор на форума, откъдето се познаваме...

Елито е сладуранка и половина. Естествена и мила, добричка и красива... Very Happy Дет вика моя милост - цена няма! Ели, радвам се, че се познаваме!

Красито си моята незаменима колежка... Жалко, че от това даскало не и остава време нито да чати, нито да пише из форуми кат свят! Ама въпреки, че не си пишем често напсоледък, знам, че не ме е забравола, както и аз нея! :love yaaa:

Крисито пък... Тя вече е неразделна част от моя чат ден... Голяма мацка е и е много разбрана.

Герито е мойто "I Wanna Hug You"... Голяма сладуранка и огромна фенка на Блу (както и Крисито де).


RaInY_sOuL е много пичозна! Голяма сладуранка и много мила душичка! Love Yaaa Too. Тя си ми е бацето!


Снежка и Галито си знаят, че и те са пичозни и много разбрани хора! Very Happy:D:D:D:D


Бат ми Боро е забавна гарга... Ама що точно гарга както и да е... Rolling Eyes както и да е... Много симпатично момче...


Mista_D го уважавам! Чак оня ден го познах по улицата! :checkmark: Тва е много интелигентно момче! :allright:


tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] Брат ми, ша знайш, че винаги ти копирвам ника... мнооого дълъг бре. Кво да кажа за бро... той си знай ко харесвам и ко не!


А в знак на моя протест, че Bacardi не влиза често, него няма да го хваля! Да знае да влиза по-често... Айде ще кажа само, че е пекан!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 5:25 pm

значи.. вие боя ли си търсите??????сладка съм била, добричка съм била....:judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge:
за админката...тя си знае
за вивито-мн си ме кефи, мн е интелигентна и си я обичкам
за илито-нея я знам от форума на блясъка и оттам ми направи мн силно и добро впечатление.
за герито-мн си ме кефи тва момиче и е мн сладка и да знае че има мн хубав форум
за мимо-лепиш плочки, пич :badboy:
за гаргата-ми кво...гарга и мн бисерчета ръсиVery Happy
за rainy soul-пекана мацка
за рибката-личице!!!!!!!:thumbsup: :thumbsup:
сори ако пропусна някой ама вече ми загря мозъка па и мн станахте..
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 5:33 pm


Хех...
Десито...мноу я уважавам...страхотен човек и ме къдри страшно много! Бацеееее!!!
Ели е супер!!! Печена е.
Бат Боро е супер пич, същото се отнася и за бакарди...!
Или е страхотна, Миста_Д мм не го познавам много...иглежда як.
Новото миме...съименичка! Мариите рулзЗз cheers
Мимо е суперрр... Ескарина страшно много ме кефи...
Герито е страхотна, но не се мярка много много...
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 8:54 pm

Админката ... забравила сте да пишете за някого ... хммм :dots:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 9:07 pm

_Golden_fish_ написа:
Админката ... забравила сте да пишете за някого ... хммм :dots:

Я да си помислиш пак!!! Тц тц тц, пфу! Я виж ти кога си се регнала и аз кога съм го писала мнението... :thedevil: :thedevil: :thedevil:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 9:10 pm

Та... да пиша и аз по темата Very Happy

```DeSiTo``` - Еми какво да кажа... момиченцето е супер голяма избухлярка... добре, че съм аз да я свалям с някое шамарче на Земята с думите: "Амааа Дръцоооууу щъ шацна ма!" Laughing Laughing Laughing Сега съм сериозна: Десито е супер готин човек, с който винаги си прекарвам добре и ми е екстра настроението и затва много се радвам, че се разбираме толкова много с нея :thedance: :love yaaa:

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] - Tоз пърсън е пич и много ме кефи :thumbsup:

RaInY_sOuL - Сладуранаааа :hihihi:

Ily - Свястно и интелигентно момиченце Yeah Very Happy

el4eto - В същност не знам много за нея scratch ама ми изглежда готин човек Smile

Ескарина
- Гевито е фенка на овцееетееее... за тва съм 100% сигурна lol!

faHTa - CrazY, NaughtY & WilD :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :wasntme:

Снежка - Снежито е много добро и свястно момиче... кефи ме чувството й за хумор :yeahbaby:

Бат Боро - За него абсолютно нищо не знам, ама дочувам, че бил голяма шматка :muahaha:

Mista_D - Тука и понятие си нямам за кой става въпрос Rolling Eyes

Bacardi - No idea who is that scratch

Вивито - Не я познавам много много .... изглежда готина :hihihi:
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeЧет Дек 14, 2006 6:33 pm

виождам че съм пропуснала някои хора
1-ескарина-пичка голяма
2-герито е толкова сладка, че ако я изям ще получа диабет
3-mecanin-ам за него почти нищо не знам ама изглежда готин
Върнете се в началото Go down
The_temple_of_fire
Работя по въпроса
Работя по въпроса
The_temple_of_fire


Брой мнения : 71
Registration date : 21.10.2006

Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitimeПон Фев 12, 2007 10:09 pm

О ще започна от моята склероза - знаеш колко много те тача и че ако ти направи нещо ще :guns: :guns: :guns: :guns: и може после :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing:
Rainy Soul - Ми то какво да кажа мн добра приятелка отвзивчива и печена
елчето-Обожавам си тееее
Или- Страхотен човечец
VIVI- Нямам думи
Golden Fish - Изглежда печен/а

а за другите нямам си и идея :sorry: но ще се радвам да се запознаем Wink особено с Феновете на BLue Very Happy:lol: Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мисленик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мисленик   Мисленик Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мисленик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: