```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Шоуто на Слави

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 10:04 am

Гледате ли шоуто на слави.Аз най-много се кефя на проф.Хулиган Кучков и Гацо Бацов рулзЗзЗз.Също мноо ме кефят мат бойко борисов и доктор ливайн.Хаахахахахаха lol!
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 10:16 am

Шоуто на Слави го гледам когато го хвана, но това не означава, че ми харесва. Помня едно време (преди да се прехвърли в bTV), тогава Хъшове се казваше май, го даваха по някаква кабеларка и то само веднъж в седмицата и смея да твърдя, че тогава беше по-добро. От както почнаха да го дават всеки ден.. просто затъпя и то много. Да не говорим и че като се махна Любо Нейков нещата станаха плачебни, защото Любо Нейков е невероятен човек и има някакво излъчване абе ако сте имали късмета да го срещнете лично знаете за какво говоря.
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 10:46 am

бе и аз съм тъй.когато го хвана го гледам.Иначе като го хвана най-се кефя на хуллиган кучков.Хахахахах Тоя направо кърти мивки
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 11:45 am

Зле. Много зле.
Не го бях гледала от няколко години, вчера го хванах. Не знам, аз ли преди бях по-тъпа, или те - по-добри? Защото помня, че ми беше забавно...
И самия Слави ужасно ме нерви. Някакъв такъв.. слески... злобар? Не, глупости. Просто ми е антипатичен.
Извод: Чалгата ни залива отвсякъде...
Какво общо има Слави с чалгата ли?
Не съм сигурна, но някак ужасно ми се връзват.
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitimeСъб Дек 16, 2006 2:34 pm

Аз го гледам от време на време. Най-много ме кефи Краси Радков - тоя човек направо ми избива топката отвсякъде - Хулиган Кучков, Галилельо Галилелев, Станиславчо - е, как да не се скъсам от смях! :thumbsup:

А иначе сега редовно следя конкурса "Танцувай с мен"! Моите фаворити са Кирил Димитров, Мариела Станчева, Алина Милушева и Моника Бабикер! За Кирил кво да кажа освен, че е най-готиния сред мъжете :lolove: ! Мариела Станчева и Алина Милушева са много готини и са големи сладурани! А Моника Бабикер танцува страхотно! Най-смешно ми става когато Слави отвори дума за тоя Боби Laughing (гаджето на Моника).
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 11:04 pm

Ся кат има тема за Слави как да не отбележиш конкурса "Танцувай с мен" ............... немам дуни ,не ми се и коментира обстойно ! Само ще кажа ,че в турция никога българин не би спечелил конкурс Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шоуто на Слави Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шоуто на Слави   Шоуто на Слави Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шоуто на Слави
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Телевизия и кино-
Идете на: