```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 даскали

Go down 
+5
Mista_D
mImO [DevILS in ReD™]
_Golden_fish_
Ily
Bacardi
9 posters
АвторСъобщение
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: даскали   даскали Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 10:56 am

Оффф от мойто училище има супер тъпи и нагли даскали.Например тая по биология е мнооооого противна.Често ме обижда с някви болести мама и тъпа да еба.Също така ми е супер противна тая по български.Имахме в сряда 2 часа и и аз и един приятел закъсняхме с 3 мин нейде и тая тъпата писа по 2 отсъствия пък трябваше да е само едно.Пък по английски тая мрази всички.Много често вика и е супер тъпа.Е вие имате ли такива "Утрепки"във вашето даскало
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 9:32 pm

Мойта по Английски е същата! Все едно аз съм го писала тва! Laughing Направо понякога много ме нерви! Всеки път когато някой отсъства на другия ден тя го прави за 2 стотинки - все едно е престъпление да се отсъства! Не я изтересува причината - веднъж ни каза, че даже и да сме болни, пак трябва да сме на даскало! Rolling Eyes Ама като почне да вика (с изкривено от злоба лице) и ми е много смешна! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 7:42 pm

Ily написа:
Мойта по Английски е същата! Все едно аз съм го писала тва! Laughing Направо понякога много ме нерви! Всеки път когато някой отсъства на другия ден тя го прави за 2 стотинки - все едно е престъпление да се отсъства! Не я изтересува причината - веднъж ни каза, че даже и да сме болни, пак трябва да сме на даскало! Rolling Eyes Ама като почне да вика (с изкривено от злоба лице) и ми е много смешна! Twisted Evil
От кой град си
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 8:56 pm

Мойта даскалка по Биология изпитва и ако имаш 6 първо пита имаш ли бележник, ако имаш пише оценката, а ако си си забравил бележника ти казва "Сори мой човек ама ще те изпитам друг път пак" . Представяте ли си?!?! А иначе слава богу даскалите ни не са чак толкоз изперкали кат ваще Laughing
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:24 pm

Да фе има една ... г-жа в нащо даскало дет се мсили за голямата работа .. пък предмета дет преподава по него (информационни технологии) не може да си го обясни дори на себе си :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :judge:
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:30 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Да фе има една ... г-жа в нащо даскало дет се мсили за голямата работа .. пък предмета дет преподава по него (информационни технологии) не може да си го обясни дори на себе си :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :judge:

Тва да не е Мая Чанева бе? Таз напрао ми бърка в мозъка! Laughing
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 9:38 pm

Не тва е Овчева..... affraid affraid affraid :judge:
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 11:50 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Не тва е Овчева..... affraid affraid affraid :judge:

хаха... ако знаеш тая Чанева е новото поколение, което е равно на Йовчева :hahaha:
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 10:39 am

_Golden_fish_ написа:
Мойта даскалка по Биология изпитва и ако имаш 6 първо пита имаш ли бележник, ако имаш пише оценката, а ако си си забравил бележника ти казва "Сори мой човек ама ще те изпитам друг път пак" . Представяте ли си?!?! А иначе слава богу даскалите ни не са чак толкоз изперкали кат ваще Laughing

Абе какво я плюете Маркова за това с бележниците. Верно че тази година се изгаври с мен и още няколко човека от класа, ама това с бележниците нищо не значи, щото миналата година като ме изпита и аз нямах, ама на края на годината ми призна оценката.

Пък за вбесяващи учители.. няма как да не спомена "любимата" ми даскалка по физика. Тая е егати откачената, като те изпита, ако разкажеш урока по учебника ти вика: "искам с твой думи", ако го кажеш със свой думи тя ти казва: "Аааа.. ама не го пише така в учебника". Shocked
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 3:24 pm

Хм, Маркова ме е прецаквала с тоя бележник четири-пет пъти. През втория срок на шести клас се случи да ме изпитва така три пъти, и всеки път не си онсех бележника... Накрая се предаде и ми писа шестицата. Razz

А иначе... ми скоро се карах много жестоко с математичката. Тя е от онзи тип преподаватели, на които никой не сме е и дума да им каже. Сещате се, за които ще сънувате кошмари години след като завършите...
А аз, изглежда, нещо не съм й симпатична, и затова ме подлага на психически тормоз всеки час. И.. както не мога да си държа устата затворена... познайте. Последния път вече напълно я изкарах извън нерви, изпадна в берсерг, крещя ми, взе да пише двойки и забележки, извика класната, двете ми крещяха, извикаха директора, който (слава богу) не ми крещя, но затова пък ме заплаши с изключване. И защо? Само защото съм си спорила най-цивилизовано заради две незаслужени отсъствия... а, и защото "гледам нагло". Деба.
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 29, 2006 9:05 pm

Бившата ми госпожа по География беше много отвеяна (ама ме кефеше понеже по нейния предмет не учех Laughing ). Значи тя влиза в класната стая с уморено изражение на лицето, едвам гледа от мързел и пита учениците: "До кой урок стигнахме?". И ние й отговаряме до кой урок сме стигнали, а тя пита: "Какво ще правим тоя час?" и ние й отговяряме: "Ми ще вземем следващия урок." А тя казва: "Добре, взимайте го!" :muahaha:

Мале, в нейните часове, с моята френдка от бившия клас си вадехме един лист и по цял час си пишехме всякакви щуротии. Правехме нещо като чат, само че върху лист хартия. Доста се забавлявахме! :hihihi:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 29, 2006 9:11 pm

Ily написа:
..с моята френдка от бившия клас си вадехме един лист и по цял час си пишехме всякакви щуротии. Правехме нещо като чат, само че върху лист хартия. :hihihi:


Тва ми е познато! Аз си паза чатовете с Мария в тетрадката по математика! Мале, какв глупости си пишем... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСря Ное 29, 2006 10:45 pm

```DeSiTo``` написа:
Тва ми е познато! Аз си паза чатовете с Мария в тетрадката по математика! Мале, какв глупости си пишем... Laughing Laughing Laughing

Хахаха - дамм... така е ... :badgirl: :wasntme:
Ама ти си ми другарка във всичко. Ако не си ти - няма да си развивам лигавщината, ако не си ти - ще ми е тъпо по математика, ако не ме бутнеш кат заспивам в часовете - ша падна от стола.... кат не кажеш ЗВУЧНО: Мръцооооуууууу - не е работа то! Laughing :hahaha:
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeПет Дек 01, 2006 7:25 pm

аз пък не съм изпитвана по география откак се помня...даскала ми не ме е изпитвал никога и всичките ми оценки бяха от олимпиадите дето съм ходела..иш ако щете вярвайте нищо не знам а пъка от таз годдина уча в географическа паралелка!!!!!!!!!!!!
та сега имам една даскалка по бел-на таз жена йю бъркам в мозъка направо..таз била в лудница като млада и сега нямат право да я уволнявмат, здарад някъв тъп закон:judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: та тази онзи ден ме кара да пиша есе, което го търсих 2 часа в нета и на което имам 5.... а нса другия ден ми вика-ти ако нямаш есе утре щи пиша 2..а пък как се обилча тая Кица(така и викаме)-:noway:
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeСъб Дек 02, 2006 9:13 pm

el4eto написа:
аз пък не съм изпитвана по география откак се помня...даскала ми не ме е изпитвал никога и всичките ми оценки бяха от олимпиадите дето съм ходела..иш ако щете вярвайте нищо не знам а пъка от таз годдина уча в географическа паралелка!!!!!!!!!!!!
та сега имам една даскалка по бел-на таз жена йю бъркам в мозъка направо..таз била в лудница като млада и сега нямат право да я уволнявмат, здарад някъв тъп закон:judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: :judge: та тази онзи ден ме кара да пиша есе, което го търсих 2 часа в нета и на което имам 5.... а нса другия ден ми вика-ти ако нямаш есе утре щи пиша 2..а пък как се обилча тая Кица(така и викаме)-:noway:
Хахахахахахахахххахаха малеее
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeНед Дек 10, 2006 7:08 pm

по английски мойта е супер гадна.Преди 2-3 часа изгони един съученик 1 мин. преди края на часа и у писа неизвинено.Представяте ли си за кво стаа въпрос. :idiot:
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeНед Дек 10, 2006 7:43 pm

Aуууу представям си .... твоя съученик сигурно се е самообесил от мъка lol!
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 11:06 pm

Така ...тая по физика скоро ша я зачукам ... да земе да си обясни първо нещата на себе си, после да ги обяснява на нас ..... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 10:50 am

mimo* написа:
Така ...тая по физика скоро ша я зачукам ... да земе да си обясни първо нещата на себе си, после да ги обяснява на нас ..... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:


То има доста такива даскали, за съжаление...
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Sponsored content





даскали Empty
ПисанеЗаглавие: Re: даскали   даскали Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
даскали
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Училище-
Идете на: