```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 сезони

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

сезони Empty
ПисанеЗаглавие: сезони   сезони Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 11:09 am

Кой ви е любимият сезон.Пролет,лято,есен или зима.На мене лично лятото ми е любим защото топло тогава ми е най-дългата ваканция и защото излизаш с една тениска и с едни джапанки пък през зимата си навлечен кат някой :dots: С боти или ботуши/за момичетата/ с няква дебела шуба с няки дебели фланели с шалове с ръкавици.И много гадно

Сорри че пускам тука темата ама не можах да намеря по-подходящо нясто от това
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

сезони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сезони   сезони Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 12:09 pm

Аз си се кефя на лятото! Ваканция, слънце, приятели, кафета (виждам се по-често и с Ескарина Very Happy )! Няма противно даскало ( :nonono: ) Иначе зимата не я ужававам... даже никак! Студ и сняг! Само Коледа и Нова Година ме крепят! Иначе си харесвам пролетта - птички пеят, свършва гадната зима, чувствам живота! Всичко е някак свежо и красиво! А есента я уважавам само защото съм родена през есента!
Да обобщя: Лятото и пролетта рулират! :thedance:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

сезони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сезони   сезони Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 10:00 pm

Всички сезони ми харесват!
Лятото май е най-хубаво обаче! Какво по-хубаво от свободата, живота, морето и слънцето! sunny
Пролетта е на второ място след лятото! Тогава започва да става все по-топло. Освен това аз съм родена през пролетта! flower
Есента не я харесвам по принцип, заради дъжда и мръсотията след окапването на листата! Mad Ама тая есен ми хареса като че ли защото имаше по-малко дъжд и повече топли и слънчеви дни!
Зимата си бях втълпила, че я мразя ама през лятото по едно време ми писна от жегата и се затъжих за зимата! Laughing Сега искам да натрупа сняг заради Коледата и Новата година (без сняг няма да усетя Коледното настроение) Ама след Нова година вече мразя зимата! Neutral
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

сезони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сезони   сезони Icon_minitimeПон Ное 20, 2006 8:59 pm

Ily написа:
Всички сезони ми харесват!
Лятото май е най-хубаво обаче! Какво по-хубаво от свободата, живота, морето и слънцето! sunny
Пролетта е на второ място след лятото! Тогава започва да става все по-топло. Освен това аз съм родена през пролетта! flower
Есента не я харесвам по принцип, заради дъжда и мръсотията след окапването на листата! Mad Ама тая есен ми хареса като че ли защото имаше по-малко дъжд и повече топли и слънчеви дни!
Зимата си бях втълпила, че я мразя ама през лятото по едно време ми писна от жегата и се затъжих за зимата! Laughing Сега искам да натрупа сняг заради Коледата и Новата година (без сняг няма да усетя Коледното настроение) Ама след Нова година вече мразя зимата! Neutral
Абсолютно съм на същото мнение за снега.Коледа и нова година без сняг е нищо.Обаче минат ли повече не ми я фали.
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

сезони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сезони   сезони Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 4:51 pm

На мене лично любимият ми сезон е sunny ЛЯТОТО sunny ! Защото е едно такова топличко, може като нямаш какво да правиш да си вземеш плажното мляко, кърпата и банския и да отидеш на басейн да се топнеш! После ще се попечеш, ще изпиеш едно Neskafe Frappe и ще се кефиш на живота! От друга страна - Лятото няма даскало, което е най-радващото :Yeeee: Абе изобщо на мене лятото ми е най-най-най! Не знам за другите, ама лично аз не мога да сравня лятото с никой друг сезон! :amor: sunny
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

сезони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сезони   сезони Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 11:02 pm

Всеки сезон си има нещо красиво ... Баш любим сезон нямам ама не ме радва големия студ и баш жегата ! Нещо средно ме устройва .....

Иначе скоро може и да си има любим сезон .. ся както времето е едно странно , скоро кат почне да вали сняг през лятото ще е мн забвно ! Голяма лудница напраооо ,е тогава ша са сцепим lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





сезони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: сезони   сезони Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
сезони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Свободно време и хобита!-
Идете на: