```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Последната книга, която прочетохте

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeПон Ное 20, 2006 10:39 pm

Ами не вярвам да има нещо неясно. Та кажете коя е. Хареса ли ви или не? Ако да - защо трябва другите да я прочетат, а ако не - защо?

Айде ако темата ви харесва пишете ако ли не ще говоря с Десито да я изтрие. Айде аз ще кажа няколко заглавия по-нататък.
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 1:14 pm

А не, много е хубава темата! Брао... аз се чудих за нещо такова, но по-добре нямаше да го напиша!


Сега чета "Живата факла" на Стивън Кинг... Дет вика Еск - почва да ми идва акъла в главата! Та... Не съм много напред, но книжката ми харесва - все пак тва е Кинг! Като я прочета ще споделя вече най-добре впечатленията си! :allright:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 1:27 pm

Последната книга, която прочетох е ... "Хари Потър и огненият бокал" :singing:
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 8:52 pm

В момента чета "Хари Потър и ордена на феникса"! Smile
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 3:01 pm

Много потър-фенове тук, бе.. Нищо, няма лошо. Wink

Значи, последно (вчера всъщност...) прочетох "Денят на трифидите" на Уиндъм. Много добра е книжката. По-скоро като стил, отколкото като сюжет, в интерес на истината. А бе, от онези книги, които не те пускат, докато не ги изчетеш от корица до корица.

Иначе сега чета "Операция: Хаос" на Пол Андерсън. Те всъщност са две миниатюрни книжлета, но пък историята е доста добра. Препоръчвам на феновете на фентъзито (които като гледам не са много..)

```DeSiTo``` написа:
Сега чета "Живата факла" на Стивън Кинг... Дет вика Еск - почва да ми идва акъла в главата!
Тъй, тъй... Razz
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 7:42 pm

Последната книга която прочетох.. хубу де все още я чета е "Траксас и магьосниците". Ако на някой му попадне да чете, защото смятам, че е доста свежо в сравнение с другите неща които са появяват. Значи историята не е кой знае какво, но главния герой е просто невероятен: има яко чувство за хумор и пие като смок. Обстановката също е невероят просто града в който се развива действието не е типичния фентъзи град - чист и подреден, тук е мизерия, наркотиците се разпространяват на всеки ъгъл, а подкопите са ежадневие. Абе не съм срещал друга такава атмосфера и това я прави, както казах, много свежо четиво. Има един по-голям недостатък и това е изказът, но с това се свиква бързо така че след първата глава-2 не прави впечатлвние.
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeПет Ное 24, 2006 11:38 pm

Mista_D написа:
Последната книга която прочетох.. хубу де все още я чета е "Траксас и магьосниците". Ако на някой му попадне да чете, защото смятам, че е доста свежо в сравнение с другите неща които са появяват. Значи историята не е кой знае какво, но главния герой е просто невероятен: има яко чувство за хумор и пие като смок. Обстановката също е невероят просто града в който се развива действието не е типичния фентъзи град - чист и подреден, тук е мизерия, наркотиците се разпространяват на всеки ъгъл, а подкопите са ежадневие. Абе не съм срещал друга такава атмосфера и това я прави, както казах, много свежо четиво. Има един по-голям недостатък и това е изказът, но с това се свиква бързо така че след първата глава-2 не прави впечатлвние.
Охо, надушвам фентъзи фенче :allright:
Въпросната книжка не съм я чела (явно - пропуск), ама така като слушам... чел ли си нещо на Пратчет? По-голяма мизерия от неговия Анкх-Морпорк няма, а чувството за хумор просто.. разбива.
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeСъб Ное 25, 2006 10:40 am

Ескарина,
Дай ми идея коя книга да прочета, че искам малко да почета пък нищо интересно не мога да намеря... Идеи!? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeСъб Ное 25, 2006 12:44 pm

_Golden_fish_ написа:
Ескарина,
Дай ми идея коя книга да прочета, че искам малко да почета пък нищо интересно не мога да намеря... Идеи!? Rolling Eyes
Чела ли си "Пътеводител на галактическия стопаджия"? Всъщност не знам дали ще ти допадне, защото е ужасно... шашава книга, но на мен лично ми е сред любимите.. Ако си гледала филма - не си прави изводите оттам, просто напълно са прецакали всичко. Иначе книжката е фантастика, обаче написана с такова изумително чувство за хумор - всяко изречение е някакъв лаф.
А ако не харесваш фантастика... можеш да пробваш с някое криминале на Агата Кристи или с "1984" на Оруел. Не съм сигурна защо ти препоръчвам точно тях, но... би трябвало да ти допаднат.
Друго... щом харесваш "Хари Потър", трябва да ти харесат и книжките за Аретмис Фоул - засега са излезли две (мъ тънички) - "Тайната на Артемис Фоул" и "Артемис Фоул - арктическият инцидент". Всъщност като сюжет нямат нищо общо с ХП, но типа фентъзи е подобен.

Е, надявам се да помогнах Wink
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeСъб Ное 25, 2006 2:33 pm

Ооо, да! Естествено, че помогна... ще си потърся "Пътеводителя на галактическият стопаджия" щото както го описваш изглежда яко Very Happy Мерси много Геви :hihihi:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeСъб Ное 25, 2006 2:50 pm

_Golden_fish_ написа:
Ооо, да! Естествено, че помогна... ще си потърся "Пътеводителя на галактическият стопаджия" щото както го описваш изглежда яко Very Happy Мерси много Геви :hihihi:


"Пътеводителят на галактическият стопаджия" - на тая книжка съм и метнала око!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitimeСъб Ное 25, 2006 6:07 pm

Дръцооооу, айде да си я намерим книгата :yeahbaby:

Ескарина-още един път - :thanks:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетохте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетохте   Последната книга, която прочетохте Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетохте
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Свободно време и хобита!-
Идете на: