```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 агресията в училище

Go down 
+2
mImO [DevILS in ReD™]
Bacardi
6 posters
АвторСъобщение
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 7:44 pm

Ванко от 4 б клас на казанлъшко училище закла саученичката си Севда хладнокръвно в час по труд и техника.. Малкият бандит се промукнал зад гурба и с леко заострен транспортир в рака и злобно се нахвърлил - Разказват очевидци.
Няма други сериозно пострадали. Учителката Васка Рахатова останала потресена когато 4-токласника започнал да вади вътрешностите на бедната Севда: "Замериме с парче бъбрек.." - с ужас сподели учителката.. Малолетния тиранин не спрял дотам.. Кирил, негов саученик се опитал да го спре, и сега е в Пирогов с две ампотирани уши и уплаха в сърцето. За Нещастие злодеанието на малолетния хулиган не приключило с това.Малко преди да се намеси полицията Ванко вече беше закачил на близката закачлка част от карантията(черва) на Севда. След употреба на сила от страна полицията Ванко е обезвреден и изнесен в черен човал... :noway:


Взето от друг форум

Агресията в даскало взе да надделява много бързо.Преди няма и 1 месец нямаше нищо пък сега за колко малко време почнаха да се колят и пребиват.А вие на какво мнение сте.Според вас има ли агресия в училище?
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 8:33 pm

Аз вече не се учудвам от нищо в тъпото БГ.... Ако Ботев беше жив сигурно щеше да съжалява ,че е дал живота си за това което е сега ...

Не ми го побира ума направо ...такива прости и недорасли пишлемета дет си нямат представа от живота и вземат пример от някои улита кат тях трябва да ги биеш с стоманена тръба или кото там се сетите ..аз лчно бих го смазал от бой тоя ... Простотията взе да става все по голяма... колко жалкои наистина
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 8:51 pm

Това истина ли е бе? pale Crying or Very sad Лелее... до каква степен е стигнал народа... аз бях чула за един случай в Шумен, при който някакво момче забило острия връх на триъгълника си за чертане във врата на един негов съученик... представяте ли си за какво става въпрос!?!? :dots:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 10:39 pm

Боже!!! Мале, как ги мразя такива малолетни простачета, дет не ценят живота. Тва е бруталната действителност в тая държава! Един човешки живот е погубен напразно! "Колко мъка има по този свят боже!" Как ли се чувстват родителите на момиченцето... Направо съм ужасена, потресена... Ох! Та момиченцето е било 4-ти клас т.е на 11 годинки горе-долу... Бог понякога е несправедлив, а животът е мръсен, гаден и гнусен!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 11:10 pm

Bacardi написа:
Ванко от 4 б клас на казанлъшко училище закла саученичката си Севда хладнокръвно в час по труд и техника.. Малкият бандит се промукнал зад гурба и с леко заострен транспортир в рака и злобно се нахвърлил - Разказват очевидци.
Няма други сериозно пострадали. Учителката Васка Рахатова останала потресена когато 4-токласника започнал да вади вътрешностите на бедната Севда: "Замериме с парче бъбрек.." - с ужас сподели учителката.. Малолетния тиранин не спрял дотам.. Кирил, негов саученик се опитал да го спре, и сега е в Пирогов с две ампотирани уши и уплаха в сърцето. За Нещастие злодеанието на малолетния хулиган не приключило с това.Малко преди да се намеси полицията Ванко вече беше закачил на близката закачлка част от карантията(черва) на Севда. След употреба на сила от страна полицията Ванко е обезвреден и изнесен в черен човал... :noway:


Взето от друг форум

Агресията в даскало взе да надделява много бързо.Преди няма и 1 месец нямаше нищо пък сега за колко малко време почнаха да се колят и пребиват.А вие на какво мнение сте.Според вас има ли агресия в училище?

Абе това не е вярно бе хора! Само забележете:
Цитат :
...с леко заострен транспортир в рака...Учителката Васка Рахатова останала потресена когато 4-токласника започнал да вади вътрешностите...
Тая учителка в носа ли си е бъркала, че не е направила нищо.. Айде моля ви се! Туй е измислица. 95% съм сигурен.. Но.. Ако все пак е истина, просто няма да се очудя на простотията, която ни заобикаля.Всеки ден слушам как Пенчо пребил приятеля си за незнам си какво.. Особено скапано ми стана преди 3-4 дена когато по новините съобщиха за два трупа на деца намерени на боклука. (Оффф пак се отклоних от темата Embarassed ) Та за агресията в училище.. ами то не се е появило от нищото. То тръгва от дома и улицата. Така че докато не се оправят нещата наоколо ще продължава и агресията в училище.
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 11:48 pm

Според мен тази агресия се поражда от всичките тея ПС-игри, които се появиха и лапетата поне са малки и се опитват да подражават... същата работа е и с кеча... всеки ден чувам как две малки момченца от съседният блок се праят на Джон Сина и Острието (суплеси, вратотрушачи и т.н.т. напрао ги научих сичките хватки в тоз бой покрай тез лапета! Laughing ) Но главната причина да се засилва агресията, която се поражда сред подрастващите , е семейното възпитание. Какви са тея родители бе? Да оставиш ти лапето си да се озвери до такава степен!? Mad Просто е страшно нещо толкова малки деца да си отиват от живота по такъв зверски начин! Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 10:32 am

_Golden_fish_ написа:
Според мен тази агресия се поражда от всичките тея ПС-игри, които се появиха...

Извинявай, обаче съм напълно несъгласен с това твърдение. Играя от 6-7 годишен.. и да, бяха игри с насилие, ама не съм тръгнал да коля или бия някой с тръба. Брат ми е на 7 и той играе даже от по-ранна възраст ама и той не коли. Тъй че стига с тея простотии, че игрите са ни виновни за всичко.
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 1:27 pm

Mista_D написа:
_Golden_fish_ написа:
Според мен тази агресия се поражда от всичките тея ПС-игри, които се появиха...

Извинявай, обаче съм напълно несъгласен с това твърдение. Играя от 6-7 годишен.. и да, бяха игри с насилие, ама не съм тръгнал да коля или бия някой с тръба. Брат ми е на 7 и той играе даже от по-ранна възраст ама и той не коли. Тъй че стига с тея простотии, че игрите са ни виновни за всичко.


Е, има си някакъв процент вина и в тея игрички, ама не може да виним ПС игрите за това. Просто съвременното общество намира вина в тях, ама не е точно така, както се преиначава. Все едно ти Миме, да тръгнеш да ме отрепеш с хватки от Мортал Комбат (не че не си демонстрирала де...). Или пък аз от 6-7 клас да се разкарвам с кола из града и да трепя пешеходците!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 4:10 pm

Добре! Щом не приемате моето твърдение, искам да ми представите вашите становища. Абе хора, кво се впрягате!? Просто се опитвам да си ги обясня тези работи, които стават! Лошо ли е? :nycki:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 9:33 pm

Я влезте малко в час .... не можете ли да разберете ,че всичко и два от управлението на държавата т.е. на онези свини там. Ако всичкото ни беше наред и имаше закони като закони и всеки можеше да си позволи да има спокойно най-необходимите неща (а не да мисли как утре да купи един хляб) ! Човек се озверява като гледа суровата действителност и царуващата несправедливост... Е вярно ,че и примера ,който да ват някои е .... ! Това е действителността ..и най-тъжното е ,че няма да се промени към по добро ,защото става все по-лошо!
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitimeЧет Ное 23, 2006 9:42 pm

Миналия месец имаше случай на агресия и в едно училище във Враца - някакъв деветокласник влязъл с нож в клас и започнал да заплашва съучениците си и учителката. Тогава дочух слух, че това е станало в училище "Антон Иванов" (а тогава аз учех в Антона понеже ПМГ беше в ремонт). Ужас! Направо изтръпнах, мислех си, че може би всеки момент е възможно и в моя клас да нахълта някакъв такъв! affraid Страхувах се за приятелите ми, за мен, за даскалите (само някои де Laughing )... После по новините излъчиха репортаж за тоя случай и разбрах, че не е станало в Антона (слава богу), ама пак е станало в училище в оня район на края на града.
Ужас, тая агресия премина всякви граници! Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





агресията в училище Empty
ПисанеЗаглавие: Re: агресията в училище   агресията в училище Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
агресията в училище
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Училище-
Идете на: