```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коя е най-смешната случка в живота ви?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 2:45 pm

Коя е най-смешната случка в живота ви? Laughing
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 9:58 pm

Аз съм имала много смешни случки! Very Happy Сега се сещам за една случка, която много ме разсмива. Преди две години като бяхме на море и си купихме концентрат (сироп който като го омешаш с вода става на сок). Аз видях едно шишенце от минерална вода и си го омешех със сиропа и след малко ми замириса на ракия и се чудих откъде мирише толкова, а то се оказа че съм омешала сиропа с ракия... :hihihi:
Беше страхотна смес, тати го изпи и казва че му е харесало... :muahaha:
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 10:34 pm

Хахаха.... Илито направо цепи мрака Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Хмм... смешна случка... Като бях на 6 годинки бяхме отишли на конкурс в Пловдив по пеене. Понеже бяха около 150 участника решихме да се разходим около залата. То си беше лято, топло и покрай сградата на концертната зала имаше едни шадраванчета и пейки и зеленинка... абе Рай sunny flower И тей де... наща кака Мара реши да потича около един шадраван... и тръгвам аз да тичам и да обикалям като луда и по едно време кат се спънах, паднах и си обелих коляното... малее като шурна една кръв, аз кат почнах да рева.... и в същото време майка ми идва и вика: "Къде е Мария? След малко тя ше пее." Laughing И кат ме вижда напрао горката жена... Вече сме във залата... водещата казва : "И сега Мария Станчева..." ... Мария реве, майка й лепи лепенки на раните, публиката чака хахаха Laughing Laughing Laughing И тей де... обърсах сълзите, стегнах се, излязах, изпях си песента и спечелих 3-то място в цяла България Cool Не съм ли просто шматка lol!
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeВто Дек 05, 2006 11:51 pm

_Golden_fish_ написа:
Хахаха.... Илито направо цепи мрака Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Хмм... смешна случка... Като бях на 6 годинки бяхме отишли на конкурс в Пловдив по пеене. Понеже бяха около 150 участника решихме да се разходим около залата. То си беше лято, топло и покрай сградата на концертната зала имаше едни шадраванчета и пейки и зеленинка... абе Рай sunny flower И тей де... наща кака Мара реши да потича около един шадраван... и тръгвам аз да тичам и да обикалям като луда и по едно време кат се спънах, паднах и си обелих коляното... малее като шурна една кръв, аз кат почнах да рева.... и в същото време майка ми идва и вика: "Къде е Мария? След малко тя ше пее." Laughing И кат ме вижда напрао горката жена... Вече сме във залата... водещата казва : "И сега Мария Станчева..." ... Мария реве, майка й лепи лепенки на раните, публиката чака хахаха Laughing Laughing Laughing И тей де... обърсах сълзите, стегнах се, излязах, изпях си песента и спечелих 3-то място в цяла България Cool Не съм ли просто шматка lol!

Падането ти е било оригинално като турски анцуг!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ела питай маистора как се пада !!!! :idiot:
Иначе не се и съмнявам ,че си спечила награда !!! С това твоето пеене
:thumbsup: :thumbsup: :Yeeee: :Yeeee: :singing: :singing: :job:
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeСря Дек 06, 2006 1:01 pm

Абе то какво шпадане беше.... малее помня че чак бабите дето бяха по пейките викнаха: "Въъх малеее! Детето се отепа!" Laughing Laughing Laughing Ама и аз рева... абе ужас... та така де... айде споделяйте вашите смешни случки bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeНед Дек 17, 2006 1:41 pm

Спомням си, че в един учебник по Английски имаше едно такова изречение: "There's nothing better than a cold shower to wake you up in the morning." И така една сутрин излизам аз на терасата и гледам долу една котка се излегнала и спи. И аз като й плиснах отгоре една чаша с вода, викам: "There's nothing better than a cold shower to wake you up in the morning." Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeНед Дек 17, 2006 7:27 pm

Ily написа:
Спомням си, че в един учебник по Английски имаше едно такова изречение: "There's nothing better than a cold shower to wake you up in the morning." И така една сутрин излизам аз на терасата и гледам долу една котка се излегнала и спи. И аз като й плиснах отгоре една чаша с вода, викам: "There's nothing better than a cold shower to wake you up in the morning." Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ей Или, много си гадна! Как може тЪй да пРаЙш на ЖивоТНоту? cat scratch
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitimeСъб Дек 23, 2006 3:33 pm

Тая сутрин се изцепих! Обещах на сестра ми да й купя пица някой ден и тъкмо си мислех за пицата, когато сестра ми ме попита кво ще правим утре, а аз вместо да й отговоря "Баница с късмети" изтърсих "Ще ядем пица с късмети!" Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е най-смешната случка в живота ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е най-смешната случка в живота ви?   Коя е най-смешната случка в живота ви? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя е най-смешната случка в живота ви?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Всичко останало :: Свободно време и хобита!-
Идете на: