```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За или против чалгата?

Go down 
+11
Ily
mImO [DevILS in ReD™]
Bacardi
sNej
faHTa
el4eto
Ескарина
VIVI
```DeSiTo```
The_temple_of_fire
RaInY_sOuL
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Слушате ли чалга?
Да!
За или против чалгата? - Page 2 Vote_lcap50%За или против чалгата? - Page 2 Vote_rcap
 50% [ 7 ]
Само някои песни...
За или против чалгата? - Page 2 Vote_lcap21%За или против чалгата? - Page 2 Vote_rcap
 21% [ 3 ]
Не!
За или против чалгата? - Page 2 Vote_lcap14%За или против чалгата? - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Какво е чалга?
За или против чалгата? - Page 2 Vote_lcap14%За или против чалгата? - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Общо гласове : 14
 

АвторСъобщение
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 8:51 pm

Пфууууу да му се незнаеше! Зарад едната чалга какви кавги станаха.

Така..
Първо чалга не слушам. Защо? Ми не ми е на сърце. От една страна текстовете едни и същи, от друга баяджа песни са краднати от нашите "мили" съседи, добре че не се съдят за авторски права че нашите певици щяха да се разорят.

Второ, Марине, наборе, наистина не може да кажеш на това което харесваш като песни "поп-фолк" пък на това което не харесваш "чалга", щото това значи че са подстилове на един и същи стил.. пък те не са, нали? При метъла е същото. Пример с готик метъла - не мога да кажа на песните дето ми харесват едно, пък на тея дето не ми харесват друго, щото те всички са готик метъл. И тъй като май почвам да се повтарям, приключвам по темата с определенията.

P.S. Това с налагането на мнението не го разбрах ама голяма работа..
P.P.S
Цитат :
Аха ясно начи няма противоречие .... сиг аз съм мн тъп !!!
Ей наборе чак сега ли го разбра това? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 10:33 pm

ооооо така ли ве мите..... аз ща опрая тебе ся....
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 18, 2006 11:14 pm

offtopic//
tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
ооооо така ли ве мите..... аз ща опрая тебе ся....

Ми не мерси аз съм си хетеросексуален

//offtopic
Върнете се в началото Go down
VIVI
Нов съм
Нов съм
VIVI


Брой мнения : 38
Age : 35
Localisation : Where the wild roses grow
Registration date : 21.10.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 1:10 am

Беше ясно, като бял ден че дето има чалга там са скандалите Laughing . но не мога да разбера, защо още продължава да се спори, като е ясно и доказано - ЧАЛГАТА е една от най-слушаната музика в България и не само Exclamation Защо мислите правят най-добрите клипове в наща държава, защо работят с професионалисти..... някой, който не е бил на лятното им турне едва ли знае за какво става на въпрос. Пукат най-големите стадионите по шевовете, дето се казва. В дискотеките, това е най-поръчваната музика и дори да не се слуша този стил в определено нощно заведение са принудени да пускат. Това е Exclamation Както се казва фактите го сочат. Ок, някой си не харесва чалга, негова си работа. но не мога да разбера, защо трябва да я хули "такава била онакава била".
Слушането на чалга ви превръщало в шибан идиот scratch май още не съм такава. Незвам..... но ако ни превръща в идиоти, поне си заслужава риска. И както се пее в новата песен на Устата и Софи "Ае нема да праим панаири, нека дим духоната МУЗИКА да свири. Чай Шукариее" :thedance:
Върнете се в началото Go down
Bacardi
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Bacardi


Брой мнения : 63
Registration date : 23.10.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 19, 2006 7:20 am

Абе чалгата и поп фолка честно нямат голяма разлика.При тях няма мелодичност и самите чалга-поп-фолк певици пеят само да им се гледат циците и колко красива била.В смисъл пеят немелодично и почти винаги не се итдават на песента.
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 01, 2006 9:18 pm

ти като не си слушал песни на преслава не се обаждай.. я чуй заклевам те на преслава или ах тези пари на ивана..кажи ми кака така не са изпяти с чувство????
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 06, 2006 2:33 pm

Аз съм "ЗА" поп-фолка. Смятам, че всеки човек трябва да слуша всякаква музика и да е способен да уважава всички стилове в това изкуство. Извинете, обаче като отидете на много як купон и ви е супер готино заслушвате ли се на каква музика си избухвате? Лично аз като съм на купонче, в яка компания, винаги си избухваме на чалга (а в компанията главно се слушат Пънк, Поп и ХипХоп) Поп-фолкът е музика, която обикновено е за вдигане на настроението, музика за маса и за това няма купон, който да мине без една поп-фолк песен. Вярно е и това, че поп-фолкът се "гледа", а не се слуша, но все пак този е начина по който се продават албумите на чалгаджийките и щом този стил е толкова популярен смятам, че това е успешешен начин да продаваш хитове... Сред всички песни за страсти, секс, коли, мъже, бели мерцедеси, южни горещи нощи и т.н. има песни с много дълбок смисъл, които са приятни за слушане и са много по-стойностни, а ако им се вмъкне в смисъла и слушателят успее да усети силата на песента - тя става много повече от поредната чалгия за него. Това го казвам от личен опит, защото сред любимите ми песни, които слушам постоянно има някои които са от този жанр музика Exclamation
Върнете се в началото Go down
mecanin
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
mecanin


Брой мнения : 93
Age : 34
Registration date : 06.12.2006

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 06, 2006 9:07 pm

Чалгара рулира.Ама най-много харесвам фолка след като се почерпя с приятели някъде и просто ми пада пердето.РРРРРРРряз до изтощение bounce
Върнете се в началото Go down
Anette
Нов съм
Нов съм



Брой мнения : 22
Registration date : 01.08.2007

За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 01, 2007 3:47 pm

За съм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За или против чалгата? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата?   За или против чалгата? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За или против чалгата?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: Музика :: Поп фолк-
Идете на: