```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Представете се

Go down 
+15
sweet_temptation
Kuku7y{}~
_KrAsIto_
Mista_D
bat_boro
Ily
faHTa
VIVI
el4eto
mImO [DevILS in ReD™]
The_temple_of_fire
RaInY_sOuL
sNej
Ескарина
```DeSiTo```
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Представете се   Представете се Icon_minitimeСъб Окт 21, 2006 4:58 pm

Еми, кажете по нещо за себе си!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeСъб Окт 21, 2006 5:04 pm

Такаммм...

:hello: Аз съм Десислава и съм корумпираната администраторка на форумчето ( :imthe king: ). От Шумен на 15! Фенка на Адам Броуди (както сами виждате) и на Блу! Мразя маслини, обичам шоколад - та тва общо взето са обичането и мразнето! При мене тън-мън няма! :justno:
За музиката - Слушам всикчко що е електронно (ТеХнО, ХаУс - квот се сетите) и Ретро. Слушум и някое-друго парче от метъла! За тва е виновна само и едниствено Ескарина Много се паля н тема музика!

Надявам се, че ще си прекарате добре тук! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Последната промяна е направена от на Нед Окт 22, 2006 5:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Ескарина
Дъщеря на Хаоса
Дъщеря на Хаоса
Ескарина


Брой мнения : 51
Age : 117
Localisation : Варнътъ
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeСъб Окт 21, 2006 8:09 pm

Бу (за който не знае - това е поздрав Smile )
Първо да отбележа, че съм много омерзена от себе си. Набутах се във форум за ОС. Дес, ти си виновна.
Второ, това розово ми бърка в мозъка.

Така, сега по същество.
Етикета ми е Геновева, ама ми е много "в"-каво е едно такова, така че можете да ми викате... както ви падне. И на "Ескарина" се обръщам.
However...
Отсега да знаете, имате си работа със заклето метълче, фентъзи-маниак и фен на многоточията... и непоправимо лигаве.

Е, засега - толкова. Понеже съм пич, няма да ви отегчавам с много информация, която така и така ще разберете от другите теми.

Peace! Представете се Peace
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 11:10 am

Ескарина написа:


Второ, това розово ми бърка в мозъка.



Бу! No MoRe РоЗоВо!!! :muahaha: :muahaha: :muahaha:


Последната промяна е направена от на Пон Окт 23, 2006 10:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
sNej
VIP потребител
VIP потребител
sNej


Брой мнения : 13
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 2:35 pm

Та реших и аз да се представя.
Начи казвам се Снежина и съм на 15 и като една добра приятелка реших да се регна тука (Деси форума наистина е много готин cheers cheers cheers)
Да кажа нещо за себе си-ми и аз се присъединявам към групичката която не се кефи на розовото ама не съм метълка. Кефя се на почти всяква музика. В момента не мога се сетя кво още да ви кажа за себе си ама кат се сетя ще ви кажа.
Върнете се в началото Go down
RaInY_sOuL
Фен съм
Фен съм
RaInY_sOuL


Брой мнения : 213
Age : 30
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 4:52 pm

Еми като член на форумчето би трябвало и аз да драсна нещичко... Smile
Такамм..като човек съм открита... казвам си всичко... обидно, приятно ,смешно, забавно..просто го казвам пък последиците не ме интересуват. Rolling Eyes По принцип не обичам да тъгувам...тъй като се опитвам да променя тъгата в смях. No Но понякога болката си надделява... тогава по-добре да съм сама, защото страдат други! Suspect Обичам да пиша дълги и изчерпателни мнения, но поне да съм се изказала докрай. Shocked Нямам определен стил музика... аз съм си го определила като "Музика, която докосва душата ми." Може би към нея спадат повече готик метъл :thumbsup: и рап :yooo: , но както казах вече няма конкретни стилчета!!! Много съм непокорна и неподвластна... Jump спазвам само правилата, които АЗ одобрявам и смятам за нужни за обществото. Карам хората да се съобразяват с мен. bounce Така показвам уважението ми към себе си. :lolove: Уважам малко хора... :singing: или по-скоро тези, които наистина го заслужават! :love yaaa: Доста натрапчива личност съм... Razz

За лични данни: Казвам се Мария, но ще ви помоля да ми викате мимчо, от София, на 13 години. Зодия лъв. Любими цветове: син и оранжев. Облекло: спортно- елегантно...да ми е свободно... Обичам да слагам многоточия..не знам защо, но са ми стихия!
Върнете се в началото Go down
The_temple_of_fire
Работя по въпроса
Работя по въпроса
The_temple_of_fire


Брой мнения : 71
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 6:30 pm

Така да се представя :hello: :
Аз съм Гергана , но ми викайте Гери на 13 съм ,но точно последните наколко месеца един много скъп за мен човек е далеч и мн ми липсва Sad той си знае кой е ..................
А Деси аз съм може би една от най-големите фенки на Blue ,а и също на др музика разнообразна както аз си казвамWink
Не обичам честно казано да се обяснявам много ,но когато има нещо мога да пиша на дълго и на широко и аз харесвам многоточията просто ей така защото ме кефят еми май тва беше целувки за всички и така тва беше от мене Wink ,а щях
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeНед Окт 22, 2006 9:42 pm

:hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:
Аре хубу ве ....щом сме почнали да се представяме ...аз съм мимо и съм брат на това мн интелигентно момиче ,което е направило тоя форум
(ей sist мн ти порастна работата и собстевен форум да имаш ,а.......)! И така де както казвах мн добър форум Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

Иначе за мен....еми уча в математическата у Шумен(макар че и аз нз ко прая там ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ) , ЗАКЛЕТ ФЕН НА ФК ШУМЕН , не мога без футбола ,приятелите и семейството .... :nosmoke:
Общо взето нищо интересно lol! lol! lol!

БГ над всичко ....... тва е за филнал ....

:peaceee: :peaceee: :peaceee:
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 11:53 am

:hello: въй ама тя си има брат, аз ни занаех.I love you тъй доди и моя ред да се представя.Казвам се ели, ама ми викат елиза елчето, еличка и всекви такива. Ако някой се обърне към с еле, или елке,:thedevil: той вече не е човек за мен.:nonono;: викайте ми елиза:amor: или ели за да си нямате проблеми. такам...аз съм мн открит човека-казвам всичко, което ме дразни, и което ме радва. малко си падам шегобиййка, тъй че не ме вземайте насериозно...само понякога де:nosmoke:голям инат съм да знаете:mua: вкъщи ми викат шефе, ама и аз незнам що. мн бичам шоколад:candy: танцувам народни танци от почти 8 години,и съм от айтос. та другото ще го научите от отговорите ми:writin:


Последната промяна е направена от на Вто Окт 24, 2006 2:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 12:15 pm

Ей Ели ....имаме нещо общо с тебе май ,а ! ... народните танци аз също ходя от 8 години
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 2:47 pm

това е добре за втори път сме двама в един форум. обаче има и друго общо-не пушим и двамата, въобще аз мразя цигарите
Върнете се в началото Go down
VIVI
Нов съм
Нов съм
VIVI


Брой мнения : 38
Age : 35
Localisation : Where the wild roses grow
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 3:21 pm

Здравейте и от мен Very Happy . Първо поздравление, Деси, за форумчето. Станало е много добре.
Аз съм Василена- Васи, Васито, Виви - за по-кратко, то си е ясто.
На 17 години съм и май най-дъртичката тука. Тва е добре. Харесвам сериалчето и много се радвам, че съм в това форум изцяло само за него.
Обичам много неща - себе си, приятелите ми, близките ми. Обичам да си хода по дискотечки, кафенца и въобще там кадето тече купона. Разпускам като се забавлявам и дивея с компанията. Обожавам музиката и не се ограничавам само в един стил. Но си имам и фаворити- ретро и R&B.
По моя и на приятели преценка съм естествена и открита мацка. Мраза някой да ми противоречи и съм доста директна. Голям инат съм, но тва си го приемам като положително качество.
По-принцип съм голяма лигла :crazee:, но мога и да бъда доста сериозна. Гледам да различавам ситуациите и да се контролирам.
Надявам се да си се разбира ме и да допълваме форумчето flower
Върнете се в началото Go down
faHTa
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
ЕнеРгийНаТа НаПиТка
faHTa


Брой мнения : 87
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 5:24 pm

Здравейте и от мен!
Казвам се Галина, викайте ми Гали или Гале Smile тей... годинките ми почти станаха 15. В Шумен живуркам...
Ами какво да ви кажа за мен? Слушкам предимно punk, не мога без сладко :candy: и тотално изперквам от време на време. :crazee:
друго друго... I'm an :idiot: Razz ааа и аз също обичам многоточията :dots: . ами май това е... ако има въпроси некви - питайте.
PS: десчо, форумчето е супер! браво мацка! Bravo :yeahbaby:
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 9:34 pm

:hello: и от мен!!!

Всички метълки дето мразят розово трябва да ги запозная с Преси и Зори от моя клас! Laughing Зори още я е яд, че й подариха розово мече за рождения ден, ама айде да не се отклонявам от темата! :muahaha:

Казвам се Илиана, но предпочитам да ми викат Или! Някои от вас ме познават още и като WENDY от форума на сп. Блясък! На 15 съм, от Враца, уча в ПМГ!

Май тва е засега!
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeПон Окт 23, 2006 10:43 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
Иначе за мен....еми уча в математическата у Шумен(макар че и аз нз ко прая там ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )

Честно ли бе, май се знаем с тебе отнякъде, ммм? Razz
Иначе и аз не знам какво правя там, ама това съм ти го споделял безброй пъти :-).



So, казвам се Боро, на 16 години съм, уча в ПМГ-то в Шумен, както и половината форум и съм най-симпатичната и красива гарга, както можете да се убедите от аватара ми. Също така съм изключително скромен и изключително заблуден ... cursed be the day I passed my exams and got into that hell of a place called PMG ...

Пиша с много многоточия, защото съм чувал, че това те прави да изглеждаш по-интелигентен и куул, ама не знам дали е така, предполагам, че вие ще ми кажете.

OC не гледам, защото нямам време, държа да го отбележа.
Музика слушам предимно и само метъл.
Харесвам sci-fi филмите иначе.
Книги почти не чета, защото съм нечетен номер в училище ... нечетен номер, got it? Хайде де, смейте се, че ще го повторя ... Smile
А, падам си геймърче ... съвсем между другото това.

Сега сериозно, кажете не съм ли най-симпатичната гарга?
Питам, защото трябва да го докажа тук на един младеж, не за друго :-).
Върнете се в началото Go down
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 11:36 am

Боро как да не си най-симпатичната гарга бе? То това си е ясно.

Оффф.. набутах се! Сега и аз трябва да се представя.

Ами казвам се Димитър и с бате ви Боро и Дявола сме от един клас от което следва че съм от Шумен и уча в ПМГ-то там. На 17 съм. В общи линии интересите ми се препокриват с тея на Боро така че няма да ги пиша пак, Единствената разлика е че чета винаги когато имам време и напоследак не се задържам пред игрите на компа. Ами това е.

P.S. Деси браво форума е добър само събери още хора и ще е перфектен.
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 2:15 pm

аха ти си най-симпатичната гарга в целия свят
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 3:12 pm

Май забрайх да кажа - и аз се чудя ко прая в МГ! Със сигурност обаче не уча там заради батиту - сори брат, ама личен избор! Та... харесвам "Изгубени" - обожавам го... Много често употребявам "ТцТцТц..." - тва да не ви е проблем - навик...

Иначе форумът се разраства. За 3 дни в интернет света е добре, а....
Тука се събрахме направо - гарга, лигаФе, корумпирана админка, некъв фен на ФК Шумен... Айде, ще го разрастваме (както винаги използвам страностни думи) тоя форум! Хайде - зафащам се с малко рабаота по проклетия форум!
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
_KrAsIto_
Нов съм
Нов съм
_KrAsIto_


Брой мнения : 14
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 5:26 pm

:hello: на всички

Такааа аз се казвам Красимира, накратичко Краси, на 14 години съм, зодия близнаци, от гр.Сливница(област Софийска) Обичам музиката, некой сериалчета, включително О.С., семейството си, също така много обичам шоколад :candy: много държа на приятелите си и май това е за сега! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ily
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
КоРуМпиРаНа МоДеРаТоРка
Ily


Брой мнения : 265
Age : 33
Localisation : Vratsa
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 6:56 pm

Длъжна съм да допълня за себе си, че обожавам всякакъв вид вафли Мура - двата вида Мура сандвич, Мура лешник, Мура шоколад, Мура фъстъци, Мура Мега... Не мога без Мура!
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:05 pm

Mista_D написа:
Единствената разлика е че чета винаги когато имам време и напоследак не се задържам пред игрите на компа.

Ама ти си четен номер, нъл тъй? Rolling Eyes

el4eto написа:
аха ти си най-симпатичната гарга в целия свят

Наживо съм още по-хубав, просто на подходящата светлина перата ми блестят ослепително красиво.

```DeSiTo``` написа:
"ТцТцТц..." - тва да не ви е проблем - навик...

Я си признай Марин ли те научи! Smile

Ily написа:
Длъжна съм да допълня за себе си, че обожавам всякакъв вид вафли Мура - двата вида Мура сандвич, Мура лешник, Мура шоколад, Мура фъстъци, Мура Мега... Не мога без Мура!

Е, нали знаеш лафа ... "яж Мура, да ти стане ... сладко" Wink.
Върнете се в началото Go down
el4eto
Фен съм
Фен съм
el4eto


Брой мнения : 214
Age : 31
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 8:10 pm

със сигурност си по-хубав
то си личи:allright:
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:21 pm

bat_boro написа:


```DeSiTo``` написа:
"ТцТцТц..." - тва да не ви е проблем - навик...

Я си признай Марин ли те научи! Smile

Тъй ся (пак паразитен израз)... ти се шегуваш, ама аз искам да отбележа, че брат ми е мнооого добър дресьор. На какво ли не ме учи - да скачам през горящ обръч, да се мятам на задно салто, да скачам на трамплин. Даже и на коза... Но най-вече ме учи как да реагирам бързо и да избягвам внезапни шамари и ритници. А какво беше в началото - след "тренировките" не бях в най-добророто си физическо състояние!!! Брат ми е роден за дресьор на малки, глупави момиченца, които се мислят за нещо голямо... (как го казах чак и аз не разбрах). Иначе бати е много добър батко - изобщо не ме учи на глупости...
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:32 pm

Цитат :
Но най-вече ме учи как да реагирам бързо и да избягвам внезапни шамари и ритници. А какво беше в началото - след "тренировките" не бях в най-добророто си физическо състояние!!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Марине ша ста'аме на кълбета с тебе Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Как така ще биеш сестра си бре? Сега за оправдание сигурно ще споменеш, че аз бия брат си, ама там е друга история. Земи се стегни и да не чувам пак, че биеш сестра си.
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:40 pm

опааааааааааааааааа ...... аланколуууууу !!!
я сопата ... кви са тия изказвания феее сестра ми хмм..... ще се разберем с теб после Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: