```Adam```Brody```
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
```Adam```Brody```

HeLLo All
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Представете се

Go down 
+15
sweet_temptation
Kuku7y{}~
_KrAsIto_
Mista_D
bat_boro
Ily
faHTa
VIVI
el4eto
mImO [DevILS in ReD™]
The_temple_of_fire
RaInY_sOuL
sNej
Ескарина
```DeSiTo```
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Mista_D
Работя по въпроса
Работя по въпроса
Mista_D


Брой мнения : 85
Age : 35
Registration date : 23.10.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:42 pm

Наборе, предлагам Десито да се включи и да каже как стоят нещата, че да знам.
Върнете се в началото Go down
bat_boro
Работя по въпроса
Работя по въпроса
bat_boro


Брой мнения : 79
Registration date : 23.10.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 24, 2006 9:43 pm

el4eto написа:
със сигурност си по-хубав
то си личи:allright:

Колкото и невероятно да звучи - права си.

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
опааааааааааааааааа ...... аланколуууууу !!!
я сопата ... кви са тия изказвания феее сестра ми хмм..... ще се разберем с теб после Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

А такааа ... е, аз ти казах, че утре ще те изгоня, сега си намерих и повод ...

Как не те е срам, ше бие сестра си ... и не ми се оправдавай, че си го гледал в Матрицата, тия не минават!
Директен червен, момченце!
Върнете се в началото Go down
```DeSiTo```
КоРумПиРаНа адМиНКа
КоРумПиРаНа адМиНКа
```DeSiTo```


Брой мнения : 378
Age : 32
Registration date : 21.10.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 4:32 pm

Тъй де... имах предвид нещо друго - Кат' бяхме малки брат ми ме дърмонеше яко и така ме научи да се защитавам :muahaha: ... Сега вече не ме бие, въпреки че има мерак, а и поводи не липсват - много го ядосвам понякога тоя човек (както и той мене де).


Иначе ако ме набие ще знам към кого да се обърна! :hahaha:
Върнете се в началото Go down
https://adambrodybg.bulgarianforum.net
Kuku7y{}~
Напредвам с бясна скорост
Напредвам с бясна скорост
Kuku7y{}~


Брой мнения : 127
Age : 31
Localisation : !..т0чнатЪ пРедсТава,чЕ рУсо глаДно нЯмЪ..!
Registration date : 21.10.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 25, 2006 9:17 pm

ммм..Аз съм Криси на 14 от Велико Търново!Обичам музиката(без нея не мога),обичам приятелите си,обичам високите скорости,обичам портокали Laughing ,обичам кафе,обичам всичко синьо...и т.н. Мразя лъжата,мразя паяци,мразя маслини...мразя и мед...мразя даскалката по математика :thedevil: ...междо другото заклета фенка съм на Блу вече от цели 2 години Cool


Последната промяна е направена от на Пет Окт 27, 2006 10:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.ky4ka-sym-no-ne-tvoqta.dir.bg
sweet_temptation
Нов съм
Нов съм
sweet_temptation


Брой мнения : 3
Age : 34
Registration date : 22.10.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 27, 2006 10:16 pm

:hello: Здравейте всички...Аз съм Поли,във форума на Блясък съм по известна като Джеси lol! Чак сега ми остана малко свободно време,за да се отчета тук с някои друг пост cheers На 16 съм от София,уча във Втора Испанска гимназия 10-ти клас съм...Обичам веселите компании :nosmoke: не пуша,не ходя по мъже(те ходят по мен :muahaha: )Ходя на латино танци от както се помня...Има по-голям брат....Чак да стана на 18,за да изкарам книжка и да не се занимавам вече със скапания градски транспорт :grrr:
Зодия Овен съм и съм супер ама супер независима...не оставям хората да ми се качват на главата,супер амбициозна съм и така...Айде тва е от мен....а на Деската честито и форумче...кискам те деска :amor:
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 21, 2006 3:11 pm

:hello: Казвам се Мария Станчева! На 15 години съм... и съм една от приятелките на Дръцата хахаха (тва е корумпираната админка - Деситу). С Деската сме от един клас и седим даже на един чин (горката аз, а Laughing ) И тъй де... Уча в ПМГ "Нанчо Попович". Много обичам да пея, да танцувам, да се ровя в Интернет кат' циганин в кошче за боклук Wink
Друго другоо.... а да! ОБИЧАМ ШОКОЛАААД!!! Тва е едно от нещата на тая планета дето няма равно! :lolove:
Много благодаря на Десислава Маринова, че ме покани учасвтам във конверсейшъните в нейният форум! Деси - :writin: :muahaha:
Върнете се в началото Go down
mImO [DevILS in ReD™]
Цепя мрака... с фенечре
Цепя мрака... с фенечре
mImO [DevILS in ReD™]


Брой мнения : 329
Registration date : 22.10.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 8:34 pm

А Мария...ама тя ми е позната от някъде ............ Jump Jump Jump .
Върнете се в началото Go down
_Golden_fish_
VIP потребител
VIP потребител
_Golden_fish_


Брой мнения : 172
Age : 33
Registration date : 21.11.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 22, 2006 8:44 pm

tHe ReD DeviL [FC ShuMeN] написа:
А Мария...ама тя ми е позната от някъде ............ Jump Jump Jump .

Откъде ли ти е позната Question :singing:
Върнете се в началото Go down
Joanne_MP
Нов съм
Нов съм
Joanne_MP


Брой мнения : 4
Age : 32
Registration date : 01.12.2006

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 01, 2006 9:48 pm

Здравейте! Казвам се Йоана, на 15 съм от Враца. Приятелки и съученички са ми Илиана (Ily) и Преслава (Eriss Riddle). :hello:
Върнете се в началото Go down
Marto_s_Lada
Нов съм
Нов съм



Брой мнения : 1
Registration date : 29.01.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 29, 2007 11:04 pm

Ами на 17 години от София съм.
Ето 1 моя снимка. Снимката и никът ми говорят за мен. Ако на някой съм му интересен може да пита. afro

http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2080707


Пиши на Кирилица!
Edit by ```DeSiTo```
Върнете се в началото Go down
LiL`BiTch :]
Нов съм
Нов съм



Брой мнения : 1
Registration date : 16.09.2007

Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 16, 2007 3:29 pm

Кикито съм..ама си забравих паролата Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Представете се - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Представете се - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Представете се
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
```Adam```Brody``` :: За форумците :: За нас-
Идете на: